ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Як народився спойлер, на 100%, зроблений Abarth


«Концепція продуктивності» Карло Абарта вийшла далеко за рамки прагнення до чистої потужності, максимальної швидкості і прискорення. Його думка насправді була зосереджена на пошуку універсальних принципів роботи і, отже, на дослідженні і розробці інноваційних технічних рішень для поліпшення аеродинаміки, зчеплення з дорогою і потужності гальмування.

«У тому ж дусі ми створили спойлер із змінною геометрією, який дебютував кілька місяців тому на обмеженому випуску Abarth 695 70° Anniversario», - говорить Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands. Це одне з кращих і найбільш знакових аеродинамічних рішень для дорожнього автомобіля, розроблене виходячи з філософії нашого засновника, який щодня вивчав аеродинаміку на трасі і на дорогах. Максимальний вираз застосування аеродинамічних досліджень можна знайти в знаменитій і багатообіцяючій «срібній торпеді» Abarth 1000 Bialbero Record Pininfarina 1960, яка досягла численних рекордів швидкості, а згодом, і в багатьох знаменитих Abarth 1000 Corsa, які в 1966 були одними з перших автомобілів в світі, на яких був встановлений смоляний спойлер». 

І саме цьому рекорду віддає данину поваги новий Abarth 695 70° Anniversario своїм новим спойлером із змінною геометрією, 100% гоночним елементом Abarth, але також він нагадує спойлер Lancia Delta Integrale вісімдесятих років, який при водінні давав відчуття, що ви справжні «ралійні» пілоти.

Спойлер із змінною геометрією та всі його секрети

В результаті роботи інженерів Abarth в аеродинамічній трубі FCA в Орбассано (Турин) і на трасі Валлелунга (Рим) панель приладів із змінною геометрією покращує аеродинамічні характеристики автомобіля і, отже, збільшує зчеплення з дорогою і стійкість на високих швидкостях. Для Карло Абарта продуктивність була постійною вимогою, особливо на гоночній трасі. Як і в гонці, де немає нічого незвичайного в тому, щоб технічні фахівці вручну налаштовували нахил спойлера, щоб водій міг налаштувати поведінку автомобіля відповідно до курсу і своїм стилем водіння, спойлер, встановлений на Abarth 695 70° Anniversario, також можна регулюватися вручну в 12 положеннях з нахилом в діапазоні від 0° до 60°. У спробі запропонувати максимальну гнучкість, водіям надається можливість відрегулювати спойлер в залежності від курсу, яким вони збираються йти, а також розташувати його за своїм бажанням, незалежно від продуктивності.

У положенні максимального нахилу (60°) на швидкості 200 км/год елерон збільшує аеродинамічне навантаження до 42 кг. Це забезпечує відмінну динаміку автомобіля і більш стабільну поведінку на високих швидкостях, особливо при швидкій їзді. Практичний приклад уздовж «Curvone» – траси в Валлелунга, спойлер із змінною геометрією дозволяє знизити корекцію рульового управління майже на 40%, забезпечуючи більш «чисте» і більш ефективне водіння і підвищуючи впевненість в пошуку межі. Оптимізація аеродинамічного компонента також впливає на акустику, ідеально підібрану, щоб зменшити турбулентність на користь більш комфортного щоденного водіння.

Щоб досягти такого технічного рівня, новий Abarth 695 70° Anniversario був випробуваний в повномасштабній аеродинамічній трубі в Орбассано, на південь від Турина, де FCA випробує свої автомобілі. Цей центр передового досвіду дозволив розробити і протестувати Spoiler ad Assetto Variabile на Abarth 695 70° Anniversario у всіх можливих конфігураціях і умовах руху автомобіля.

Аеродинаміка та її перші застосування, перший смоляний спойлер для гоночного Abarth 1966 року

З 1956 по 1966 рік на автомобілях Scorpion було встановлено 133 рекордів, що є результатом екстремального використання концепцій і законів аеродинаміки. Ця видатна історія включає в себе 8 дивовижних рекордів, побитих Abart 1000 Bialbero Record Pininfarina в 1960 році. Багато в чому завдяки застосуванню законів аеродинамічної ефективності, Abarth 1000 Bialbero Record Pininfarina був відразу ж названий «срібною торпедою» за його виключну обтічність. Розроблена в аеродинамічній трубі Туринського політехнічного університету, нова аеродинаміка привела до виключного значення Cx, рівного 0,20.

Але повертаючись до гасла засновника «Неділя на трасі, понеділок в офісі», виявилося необхідним поліпшити і аеродинаміку «звичайних» гоночних автомобілів. Абарт зробив це, поєднуючи роботу в офіційній команді і виробництво гоночних компонентів зі спортивним і комерційним успіхом. До 1970-х років спортивні тюнинг-комплекти Abarth перетворили міські машини в переможців, відкривши багатьом молодим гонщикам можливість почати успішну кар'єру в гонках.

Першою моделлю, яка отримала вигоду від цих аеродинамічних розробок, був Abarth 1000 Corsa (гоночна версія дорожнього 600). У 1962 році його перемоги були повсюдними: він перетинав фінішну лінію з знаменитим відкритим заднім капотом, що, крім розсіювання тепла від двигуна, явно давало аеродинамічну перевагу.

Потім в 1966 році геніальна Abarth випустив смоляний спойлер, ставши однією з перших компаній, що використовують цей компонент в гоночних автомобілях. Abarth 695 70° Anniversario Spoiler ad Assetto Variabile віддає данину цьому рекорду, доводячи, що гоночна траса завжди була ідеальним полігоном для бренду Abarth для тестування технічних і технологічних рішень, перш ніж встановлювати їх на дорожні автомобілі бренду Scorpion.

Тур по Європі за 1949 годин на борту Abarth «695 70th Anniversary», щоб відсвяткувати рік народження бренду Скорпіона


Ось-ось почнеться проект «Джіро д'Еуропа за 1949 годин», захоплюючий тур по Європі на борту Abarth 695 70th Anniversary, який пройде по етапному маршруту протяжністю близько 3700 км, перетинаючи Нідерланди, Бельгію, Німеччину, Швейцарію, Італію, Францію, Іспанію і Португалію. Захід пройде за 1949 годин - явна данина пам'яті року народження бренду і кількості одиниць Abarth 695 70th Anniversary - що складає трохи більше, ніж 80 днів і нагадує пригодницьку подорож, розказану Жюлем Верном в його знаменитому романі «Навколо світу за 80 днів». 

У турі «Джіро д'Еуропа за 1949 годин» також братиме участь вся спільнота Abarth, яка зі своїми більш, ніж 80 клубами в даний час налічує понад 110 000 фанатів.

«Мені здається, це найкращий спосіб завершити рік святкувань разом з усіма нашими шанувальниками, клубами, фанатами, народом абартістів з усієї Європи, з якими ми збираємося зустрітися під час поїздки, - сказав Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands. - Подорож під гаслом пристрасті до автомобілів, задоволення від водіння і чудових двигунів».

Офіційний старт туру заплановано сьогодні з голландського міста Лейнден, в 10 км від Амстердама, потім він відправиться в Бельгію і прибуде до Німеччини на початку березня. Звідти адреналіновий Abarth 695 70th Anniversary попрямує в Женеву, а потім досягне Туріна, міста, в якому розміщувалася перша штаб-квартира Abarth, і яке до цих пір є штаб-квартирою бренду Скорпіона і музею Heritage HUB, де зберігаються деякі з найбільш важливих автомобілів , вироблених Abarth за його історію. А в кінці березня тур «Джіро д'Еуропа за 1949 годин» відправиться на Французьку Рів'єру у Франції, потім досягне Іспанії, пройшовши через Барселону і Мадрид, і, нарешті, завершиться в середині квітня в чарівному португальському місті Лісабоні.

Abarth стає офіційним автомобільним партнером Дубайського автодрома


«National Auto», ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів Fiat і Abarth в Дубаї і Північних Еміратах, підписав угоду з Dubai Autodrome, першим повністю інтегрованим багатоцільовим автоспортивним і розважальним комплексом Дубая про те, що знаменитий італійський бренд Abarth буде «Офіційним автомобільним партнером» траси в 2020 році.

Перетворення звичайного в щось екстраординарне, щоб пропонувати кращі продукти в сегменті невеликих спортивних автомобілів: в цьому і полягає місія Abarth – бренду зі значком Scorpion – який завжди був синонімом продуктивності і культового італійського стилю. «National Auto» є дилером Abarth в Дубаї і Північних Еміратах з 2018 року і повністю оснащений, щоб поставляти своїм клієнтам в ОАЕ обмежені випуски, індивідуальні пакети, запасні частини і аксесуари для забезпечення найкращих вражень від Abarth.

Це ексклюзивне партнерство є ще однією важливою даниною поваги до історії Abarth і 70-річчя бренду.

У 1949 році Карло Абарт, після кар'єри гонщика на мотоциклах і автомобілях, заснував Abarth&C разом з Гвідо Скальяріні. Першим автомобілем був 204 A на базі Fiat 1100. Він відразу ж виграв 1100 Sport Championship, а також Formula 2. Крім гонок, компанія почала випускати тюнінгові комплекти, які покращували продуктивність, потужність і швидкість стандартних автомобілів.

Протягом наступних двох десятиліть модифіковані щодо продуктивності автомобілі Карло Абарт домагалися успіху в кожному змаганні і встановили 10 світових рекордів, 133 міжнародних рекорди, більше 10 000 перемог на трасі, а бренд Abarth став синонімом спорту, тюнінгу та продуктивності.

Об'єднання Abarth з Fiat відбулося в 1971 році, коли Fiat придбав Abarth&C SpA., Abarth під управлінням Fiat став гоночним відділом Fiat Group і став випускати деякі з найбільш легендарних гоночних автомобілів в історії, включаючи Fiat 124 Abarth Rally, 131 Abarth і Ritmo Abarth.

Автодром в Дубаї

Побудований в 2004 році, автодром в Дубаї був першим повністю інтегрованим багатофункціональним автоспортивним і розважальним комплексом в ОАЕ, який включав затверджену FIA трасу протяжністю 5,39 км з шістьма різними конфігураціями, гоночну школу, криті та відкриті траси для картингу, центр Grandstand Retail Plaza, бізнес-парк Motorsport Business Park, зону прийому гостей VIP Paddock Hospitality і розважальні об'єкти, ідеальні для проведення різних заходів і корпоративних розваг.

Розташований в 25 хвилинах від центру Дубая, Дубайський автодром є безпечним і контрольованим автомобільним комплексом, який може вмістити великі натовпи як громадське місце для місцевої публіки і як туристична пам'ятка для іноземних гостей.

Abarth 124 rally: 2019 рік став роком великих спортивних успіхів на честь 70-річчя бренду Scorpion


2019 рік став багатим на успіхи для Abarth 124, який відзначив 70-ту річницю бренду численними перемогами.

По-перше, він виграв кубок FIA R-GT другий рік поспіль з італійцем Енріко Браддзолі, потім знову ж другий рік поспіль в Two-Wheel Drive і GT Trophies чемпіонату Іспанії з ралі на асфальті з Альберто Монаррі. І це зробило італійця Андреа Нучіту чемпіоном Abarth Rally Cup в рамках чемпіонату Європи з ралі ERC. 

Лука Наполітано, глава EMEA Fiat і Abarth Brands, не приховує своєї гордості цими результатами: «2019 рік ми прожили так, як нас попросив би Карло Абарт: з великою кількістю перемог, які ще більш значущі, тому що вони були досягнуті в рік 70-й річниці компанії. У своєму третьому змагальному сезоні Abarth 124 rally підтвердив себе як король в категорії Gran Turismo, в якій він на даний момент здобув майже сотню перемог як в міжнародних, так і в національних серіях, тим самим продовжуючи філософію засновника Карло Абарт, який з самого початку хотів надати своїм спортивним клієнтам виняткові, продуктивні і надійні автомобілі, щоб перемагати в змаганнях».

У чемпіонаті FIA R-GT Abarth 124 rally знову завоював титул, отриманий в минулому році, з італійською командою в складі Енріко Браддзолі і Мануеля Фенолі. Кубок FIA R-GT Cup 2019 включає в себе 8 гонок. Італійська команда залишила свій слід в перших трьох: важке і найпрестижніше ралі в Монте-Карло, складне Тур де Корс і ралі Сан-Ремо, що заклали основи для остаточної перемоги.

Енріко Браддзолі (Bernini Rally Team): «Перемога в чемпіонаті FIA R-GT в рік 70-річчя стала для нас джерелом великого задоволення. І наша радість тоді була підкріплена ще більш престижною перемогою - в Тур де Корс, однією з найскладніших гонок в чемпіонаті, яку ми виграли в день річниці народження Abarth, 31 березня».

В Іспанії Abarth 124 rally також підтвердив себе в якості чемпіона іспанського чемпіонату з ралі на асфальті з іспанцями Альберто Монаррі і Альберто Чаморро з команди SMC Junior Motorsport.

Чемпіонат був виграний, маючи три гонки в запасі і величезне задоволення від перемоги в ралі на Канарських островах, яка йде в залік чемпіонату Європи з ралі ERC.

Альберто Монаррі (SMC Junior Motorsport): «Перемога на Канарських островах була для нас чудовою, тому що вона збіглася з 70-річчям Abarth. Пристрасть до ралі - це те, що формується в вас в ранньому віці, і для мене, стати офіційним пілотом Abarth Spain і брати участь в гонках за них - це дійсно здійснення мрії».

Сезон кубка Abarth Rally Cup - чемпіонату з 6 гонок, оспорюваного на чемпіонаті Європи ERC, - був також посилений дуеллю між італійською командою на чолі з Андреа Нучітою і польською командою Даріуша Полонскі. Випробування тривало до самого кінця: італієць Андреа Нучіта святкував перемогу лише на останньому етапі останньої гонки сезону - ралі Угорщини.

Андреа Нучіта (Bernini Rally Team): «Виграти Кубок Abarth Rally Cup - це і так здорово, але зробити це в рік 70-річчя незабутньо. Щодо мого Abarth 124 rally? Швидкий, слухняний, повне задоволення від водіння».

Якості, які також дозволили спайдеру Скорпіона виграти і показати себе поза цими чемпіонатами. Наприклад, у Франції, де дуже молодий французький гонщик Ніколя Сіамен показав, що він здатний конкурувати з найпотужнішими повноприводними автомобілями в категорії R5, вигравши деякі спеціальні етапи чемпіонату Франції. І в інших країнах, таких як Бельгія, Чехія, Австрія і Швейцарія, Abarth 124 rally справив сильне враження. В Італії він виграв категорію R-GT в Кубку Італії з Роберто Гоббеном, який 4 рази домагався успіху в національних перегонах.


В цілому, Abarth 124 rally зібрав близько ста перемог за три сезони в чемпіонатах 16 країн Європи..

Турін, 4 грудня 2019 р.

Abarth 124 rally виграє іспанські трофеї CERA 2RM та GT другий рік поспіль


Ще один приголомшливий сезон для команди Abarth Rally. Керована безпосередньо SMC Junior Motorsport, команда була сформована Abarth Spain два роки тому, щоб розкрити потенціал і динамічні можливості Abarth 124 rally в іспанському чемпіонаті з ралі на асфальті. Стрункий, привабливий автомобіль викликає сенсації з моменту його публічного запуску. Тепер, другий рік поспіль, він виграв обидва іспанські трофеї Two-Wheel Drive (2WD) і GT разом з командою із позначкою Scorpion на початку цього сезону, який став їх третім виступом в національному конкурсі.

Альберто Монаррі і другий пілот Альберто Чаморро мали бездоганний послужний список на потужному Abarth 124 rally в цьому сезоні. За підтримки команди SMC Junior Motorsport, яку спонсорує Afrasa, вони були практично непереможними на всіх місцевостях і в будь-яких умовах, здобувши чотири гучні перемоги у всіх категоріях іспанського чемпіонату з ралі на асфальті (CERA), в якому змагався болід, зроблений в Турині.

Завдяки досвіду та ефективності команди і чудовим якостям Abarth 124 rally вони стали явними переможцями в ралі Gran Canaria (вони також виграли перший виступ на кубку Abarth Rally Cup) в Оренсе, вигравши обидва титули з одного гонкою в запасі і достатнім відривом, щоб завоювати іспанські Two -Wheel Drive (2WD) і GT.

Команда постарається добитися ще одного великого успіху на майбутньому ралі Community of Madrid Rally  22-23 листопада, яке є фінальною подією в календарі Abarth 124 Rally в чемпіонаті Іспанії з ралі на асфальті, де команда на чолі з Abarth Spain зробить все можливе, щоб завершити цей захоплюючий сезон ще однією перемогою.

Новий Abarth 695 70° Anniversario - міжнародний дебют під час Abarth Days 2019


Сьогодні в Мілані була представлена нова спеціальна серія Abarth 695 700 Anniversario, що відзначала 70-річчя бренду Abarth&C, віддаючи належне винахідливості засновника Карло Абарта (1908 - 1979), який вперше побачив потенціал переробки та технічного оновлення на автомобілях звичайного виробництва.

Випущений обмеженим тиражем всього 1949 примірників - як і рік заснування компанії - новий обмежений випуск - найважливіша в серії новинок цього ювілейного року. Тепер ексклюзивний Abarth 695 70° Anniversario стане мрією тисяч шанувальників італійського бренду, і саме, щоб присвятити його шанувальникам, нова лімітована версія була представлена на Abarth Days 2019, найбільшому європейському зльоті бренду Скорпіона, який буде проходити до 6 жовтня в футуристичному MIND (інноваційний район Мілана). Прекрасний сюрприз для багатьох учасників, які зібралися в новому парку науки, знань та інновацій, щоб разом відсвяткувати перші 70 років автомобільної легенди.

Новий Abarth 695 70° Anniversario обладнаний новим спойлером зі змінним налаштуванням - результат роботи інженерів Abarth в аеродинамічній трубі FCA в Орбассано (Турин) - який покращує аеродинамічні характеристики автомобіля: збільшує зчеплення з дорогою в комбінованому циклі і стійкість на високих швидкостях, одним словом збільшує «продуктивність» автомобіля. Таким чином, новий спойлер із змінним налаштуванням є даниною поваги до «концепції продуктивності» засновника, яка виходила далеко за рамки прагнення до чистої потужності, максимальної швидкості і розгону. Його думка насправді була спрямована на пошук ідеальної продуктивності і, отже, на дослідження і розробку інноваційних технічних рішень. Саме це безперервне дослідження зробило його відомим як одного з піонерів і провидців в області обробки. 

Новий Abarth 695 70° Anniversario

Призначений як для колекціонерів, так і для любителів продуктивності і спортивності, Abarth 695 70 ° Anniversario відразу вражає новим заднім елероном, який нагадує про світ гонок і легендарну історію Скорпіона. Спойлер можна регулювати вручну, як в гонках, де технічні фахівці виконують «точне» регулювання кута спойлера, щоб водій міг налаштувати поведінку автомобіля відповідно до траси і свого стилю водіння. На Abarth 695 70° Anniversario спойлер із змінним налаштуванням регулюється в 12 положеннях з нахилом від 0° до 60°. У положенні максимального нахилу (60°) при швидкості 200 км/год елерон збільшує аеродинамічне навантаження до 42 кг. Це забезпечує, особливо в комбінованому циклі, відмінну динаміку автомобіля і більш стабільну поведінку на високих швидкостях. Практичний приклад: на крутому повороті на трасі Vallelunga, спойлер із змінним налаштуванням знижує корекцію керма майже на 40%. Для досягнення цього технічного рівня новий Abarth 695 70° Anniversario був випробуваний в повномасштабному аеродинамічному тунелі, розташованому в Орбассано, на південь від Турина, де FCA тестує свої автомобілі.

Побудований в сімдесятих роках, цей центр постійно оновлюється з використанням найсучасніших технологій і є одним з небагатьох в Європі, а також єдиним в Італії, який дозволяє проводити повномасштабні випробування з високою швидкістю повітря (до 210 км/год). Мета полягає в тому, щоб дослідити аеродинамічну оптимізацію кожної моделі, яка виробляється, моделюючи в тунелі рух автомобіля по відношенню до вітру, як в реальному світі. Саме в цьому центрі передового досвіду можна було розробити і випробувати спойлер із змінним налаштуванням для Abarth 695 70° Anniversario у всіх можливих конфігураціях і в різних умовах руху автомобіля, швидкості і кута рискання.

Естетична характеристика нового Abarth 695 70° Anniversario ще більш посилюється завдяки серійному впровадженню деяких знакових елементів минулого і сьогодення, таких як вихлопна система Record Monza для безпомилкового звуку, нове зелене забарвлення кузову Monza 1958 року - данина кольору першого 500 Abarth, який зареєстрував 6 міжнародних рекордів в Монці в тому ж році; різні деталі в сірому кольорі Campovolo, такі як спойлер із змінним налаштуванням, комплект Body, передній і задній DAM і обтічники дзеркал. Стікери Scorpion цього ж кольору на капоті і картатий на даху підкреслюють спортивний вид. Також в базовій комплектації 17-дюймові легкосплавні диски SuperSport зі знаменитими червоними супортами Brembo. Зокрема, потужна гальмівна система використовує червоні 4-поршневі алюмінієві супорти Brembo і самовентильовані задні диски 305 мм і 240 мм ззаду.

Той самий аромат спортивності дихає всередині салону, де виділяються нові та ексклюзивні сидіння Sabelt Tricolore - новинка, розроблена спеціально для цієї спеціальної серії. А із славного гоночного минулого бренду виходять логотипи на кузовних конструкціях, які використовують історичний шрифт, та скорпіон старовинного дизайну - очевидна данина історії одного з найвідоміших брендів Made in Italy у світі.
Всередині пасажирського салону також є номерна табличка кожної з 1949 моделей, які будуть випущені, що робить кожен 695 70° Anniversario справжнім предметом колекціонування.

Новий Abarth 695 70° Anniversario оснащений найпотужнішим двигуном в лінійці 1,4-літровим турбодвигуном, який розвиває 180 к.с. і 250 Нм крутного моменту при 3000 об/хв і дозволяє досягти максимальної швидкості 225 км/год (з елероном, встановленим на 0°) і розгону від 0 до 100 км/год всього за 6,7 секунди. Одним словом, 695 70° Anniversario - це ідеальне поєднання характеристик продуктивності і аеродинаміки.

А якщо говорити про спортивні клієнтів, то, звичайно, варто згадати про сучасні можливості зв'язку: Apple CarPlay і Google Android AutoTM * з 7-дюймовою HD-системою UconnectTM, що входять в базову комплектацію разом з навігатором і цифровим радіо DAB. Інформаційно-розважальна система розрахована на екран високої чіткості і на Abarth Telemetry, інтегрований додаток, що дозволяє вам оцінювати власні робочі показники.

* Android Auto, Google Play та Google Maps є зареєстрованими торговими марками Google LLC.

Apple CarPlay є зареєстрованою торговою маркою Apple Inc. 

Знахідка Карло Абарта

31 березня 1949 року Карло Абарт заснував Abarth & C з пілотом Гвідо Скальяріні. Перший вироблений автомобіль - 204 A, отриманий від Fiat 1100, який увійшов в історію автомобилю 10 квітня 1950 року, коли Таціо Нуволарі виграв свою останню гонку Палермо-Монте Пеллегріно. З тих пір історія Скорпіона постійно збагачувалася спортивними і промисловими рекордами, революційними тюнінговимі комплектами і легендарними перегонами. Один приклад. У 1962 році Карло Абарт вирішив брати участь в гонках з моделлю Abarth 1000 с відкритим заднім капотом з метою охолодження двигуна, але незабаром він усвідомив аеродинамічний вплив цієї модифікації. Таким чином, в 1966 році він зробив справжній спойлер зі смоли, ставши однією з перших компаній, яка оснастила гоночні автомобілі елеронами, щоб використовувати його аеродинамічні переваги. І саме цієї інновації віддає данину новий Abarth 695 70° Anniversario.

Захоплююче відео кампанії, щоб підкреслити нев'янучий дух Карло Абарта

Запуск нового Abarth 695 70° Anniversario супроводжує відео, присвячене 70-річчю, в якому розповідається як про життя засновника, так і про його непідвладний часу дух, який до цих пір оживляє нинішні моделі. Відео починається з маленького, але блискучого Карло, який в 1918 році переробив свій скутер, щоб виграти свої перші перегони на вулицях Відня. Той же пошук ефективності породив нову 595 Pista, екстраординарну модель, оснащену новою вихлопною системою Record Monza з активним клапаном і задньою підвіскою Koni з технологією FSD, яка гарантує ідеальне зчеплення з дорогою, керованість і безпеку. Потім дія переноситься в 1934 рік, коли амбітний молодий чоловік опинився в газетах того часу, тому що на своєму мотоциклі з коляскою він обганяє Східний експрес, один з найшвидших поїздів епохи. Паралелізм триває при захоплюючому водінні Abarth 595 esseesse, нової спеціальної серії, яка відображає здатність засновника перемагати найскладніші виклики і яка сягає своїм корінням в історію бренду: насправді назва «esseesse» відноситься до знаменитих тюнінгових комплектів шістдесятих, які принесли успіх Карлу Абарт.

Ще один стрибок у часі і ми в гаражі Абарта. Ми в 1962 році, і Abarth 1000 перемагає всюди, перетинаючи фінішну лінію з тепер уже відомим відкритим заднім капотом, який, хоча і розсіює тепло двигуна, впливає на аеродинаміку. І ось вже в енний раз спрацьовує інтуїція, завдяки якій в 1966 році народився один з перших задніх спойлерів для гонок. Зміна іміджу і стрімкий і агресивний Abarth 695 70° Anniversario проноситься з піднятим заднім елероном: це нова данина історії Скорпіона і тій неповторній особистості, яка змушує нас відразу ж впізнавати автомобіль Abarth на дорогах. Фільм закінчується новим закликом «Давайте грати вічно», який в цьому ювілейному році підкреслює спортивний і непідвладний часу дух бренду.

Довга серія почестей до 70-річчя Скорпіона

Новий Abarth 695 70° Anniversario завершує довгу серію почестей, в контексті ліцензування та мерчендайзингу, створених для того, щоб віддати данину поваги важливого дня народження і розширити впізнаваність бренду Scorpion за межами автомобільного світу. Фактично, завдяки співпраці з провідними партнерами, з'явилися ексклюзивні продукти, які публіка також зможе купити на Abarth Days 2019, підтверджуючи, що пристрасть до Abarth - це справжній образ життя, який робить кожен день особливим.

Серед найостанніших святкових продуктів ми нагадуємо про випуск поштової марки з офіційним логотипом 70-річчя, створеної філателістичною і нумізматичною службою Республіки Сан-Марино.

Ті ж спортивні тріумфи надихнули спеціальний хронограф Breil, випущений обмеженим тиражем в 800 екземплярів, повністю з титану і багатий посиланнями на світ гонок, в тому числі на лінійку Abarth і культову святкову емблему Скорпіона. Завжди від світу гонок відштовхується нова колекція Abarth, що складається з предметів одягу та аксесуарів, стиль яких натхненний деякими компонентами, такими як знаменита вихлопна система Record Monza або текстура шин. Прикрашають всі продукти логотип Scorpione і логотип «70° Anniversario». Продуктивність і історію можна «одягнути на себе» завдяки новій капсульної колекції «Record», створеній брендом Iuter, щоб відзначити досягнення одномісного Fiat Abarth 1000 Pininfarina Record. Зокрема, на предметах одягу Record Hoodie і Record Tee з'являються слова «12 годин життя без роздумів про минуле і майбутнє» та швидкість «203,656 км/год» в пам'ять про рекорд 60-х років на автодромі в Монці. На лицьовій стороні Monoposto Crewneck і Monoposto Tee красується фотодрук автомобіля, а ззаду - напис Abarth і картка з технічною інформацією та досягнутими рекордами.

Серед найбільш ексклюзивних продуктів lifestyle потрібно також згадати домашню аудіо систему Ixoost Kubo - Abarth 695, яка включає в себе систему посилення BluetoothTM, здатну підключатися до всіх пристроїв, оснащеним тієї ж технологією, і копію вихлопної системи Record Monza, яка в цій оригінальній аудіо системі виконує функцію відображення низів. В результаті історичного партнерства з компанією Compagnia Ducale народилися Abarth bikes, велосипеди, які найкращим чином втілюють пошук продуктивності, завжди в ДНК Скорпіона, і викликають подив квітами і символами Abarth, які увійшли в колективну пам'ять. Довга серія святкових почестей доповнюється дорогоцінними репродукціями Editalia, компанії, що належить групі Поліграфічний інститут і Монетний двір Італії, які віддають данину поваги деяким найбільш емблематичним автомобілям в історії Abarth.

Новий Abarth 595 Pista, створений для молодих водіїв


Спеціальне видання Abarth 595 Pista оновлюється. Як і раніше, він сфокусований на продуктивності і призначений для молодих шанувальників Scorpion. Abarth 595 Pista ще більш потужний. З новим двигуном і новою турбіною Garrett потужністю 165 к.с. він обладнаний культовою вихлопною системою Record Monza Active і задньою підвіскою Koni з FSD (частотно-виборче демпфірування), технологією, яка підвищує ходові якості, забезпечуючи краще зчеплення з поверхнею дороги, керованість і стійкість при цілковитій безпеці.
Новий турбокомпресор Garrett збільшеного розміру з геометричним ступенем стиснення, зменшеним з 9,8:1 до 9:1, оптимізує температуру в камері згоряння при однаковому тиску і дозволяє досягати максимального крутного моменту (230 Нм) при більш низьких обертах (точніше 2250), в той час як максимальна потужність подається на максимальних обертах. Це означає переваги з точки зору максимальної швидкості (218 км/год) і, перш за все, покращує прийомистість. На п'ятій передачі новий Pista розганяється від 80 до 120 км/год за 7,8 секунди.
Abarth 595 Pista оснащений всім стандартним обладнанням, необхідним для забезпечення захоплюючого задоволення від водіння, типового для автомобілів з маркою Scorpion. Наприклад, він оснащений гоночним рульовим колесом з вирізаним дном і центрувальною міткою у верхній частині обода, що особливо корисно для спортивного водіння, і кнопкою «Sport», яка регулює максимальний вихідний крутний момент, настройки гідропідсилювача і дросельної заслінки. Гальмівна система специфічна для Abarth і забезпечує першокласну безпеку, завдяки вентильованим дискам 284 мм спереду і дискам 240 мм ззаду. Новий Pista також має автоматичну коробку передач з п'ятьма швидкостями і перемикачі швидкостей на кермі.

Нове забарвлення і адреналінові деталі
Колірна палітра нового Abarth 595 Pista включає в себе матовий сірий, а також сірі кольори Record Grey, Campovolo Grey, чорний Scorpione Black, синій Podio Blue, білий Gara White, червоний Abarth Red, жовтий Modena Yellow і зелений Adrenalina Green. Зовні новий комплект Adrenaline Kit має зелені акценти на вставках переднього і заднього бампера і бічних кришках дзеркал. Оздоблення ковпаків також зелене. Нова оббивка виділяється всередині завдяки ромбічному візерунку на стандартних спортивних сидіннях або справжньому гоночному вигляду сидінь Sabelt 70 (останні доступні на замовлення).

Завжди на зв’язку, навіть на трасі
Призначений для молодих автомобілістів, автомобіль, природно, включає в себе краще, що є в системах зв'язку, для підвищення привабливості. Він оснащений Apple CarPlay і Google Android AutoTM з 7-дюймової HD-системою UconnectTM в стандартній комплектації, навігатором і цифровим радіо DAB. Інформаційно-розважальна система має екран високої чіткості і інтегрований додаток Abarth Telemetry для вимірювання робочих характеристик.
Android Auto, Google Play та Google Maps є торговими марками Google LLC.

Apple CarPlay є зареєстрованою торговою маркою Apple Inc.

Інноваційний підхід в соціальних мережах «Follow the Scorpion»
Також з Abarth 595 дебютує «Follow the Scorpion». Новий комунікаційний проект включатиме анімацію логотипу бренду, відображаючи всі нюанси персонажа Abarth, в тому числі в спеціальних виданнях, які будуть використовуватися в особливих випадках. Логотипи будуть з'являтися в соціальних мережах Facebook, Instagram і Twitter для ідентифікації різних контентів, таких як шанувальники бренду, робочі характеристики, гонки, новини, інновації, технології та інформаційно-розважальні програми. Крім того, унікальні креативи будуть використовуватися для позначення найбільш важливих зустрічей у календарі Abarth з вересня по грудень кожного місяця. Новий проект прекрасно відображає динамізм бренду через оригінальну креативну ідею, яка буде надавати енергію соціальних мереж, щоб тримати співтовариство Abarth завжди в курсі новин в захоплюючій формі. 

Дні Abarth 2019: найчисленніша зустріч року, щоб відсвяткувати 70-ту річницю Скорпіона


Зворотний відлік часу починається для захоплюючої Abarth Days 2019, начисленнішої зустрічі під вивіскою Scorpion, яка відбудеться в перші вихідні жовтня в Мілані, і надасть всім учасникам можливість прожити два дні в ідеальному стилі Abarth: веселощі, азарт, адреналін і величезна кількість шанувальників Scorpion, а також можливість разом відсвяткувати 70-річчя бренду.

Дводенний захід у новому і футуристичному MIND (район інновацій Мілана) буде дуже насиченим: тест-драйви на трасі і на шосе з власним Abarth або поруч з водієм-випробувачем Abarth; адреналінові річки під час taxidrive на пасажирському сидінні багаторазового переможця Abarth 124 rally; сучасні та історичні експозиційні автомобілі, щоб дізнатися секрети і побачити знову машини, які увійшли в історію марки разом з експертами Abarth; акробатична зона, де каскадери будуть виступати в екстремальних номерах на своїх BMX; ігрові майданчики для дорослих і для дітей. І крім цього всіх шанувальників марки чекає великий сюрприз. Все це, щоб побити рекорд минулорічних учасників: більше 4000 фанатів і більше 3000 тест-драйвів. Вся інформація про захід доступна на сайті: https://www.abarth.it/scorpionship/eventi/abarth-day-2019.

Серед основних новин цього випуску, безумовно, захоплююча траса довжиною близько 3 км, побудована в рамках нового парку науки, знань і інновацій, яку відрізняє захоплююча послідовність прямих ділянок, вигинів і вузьких крутих поворотів, які дозволять насолоджуватися рівнем керованості і експлуатаційних характеристик всіх автомобілів Abarth. Неймовірна можливість для фанатів, які зможуть взяти участь в заході на борту своїх Abarth, попередньо купивши квиток онлайн, але також і для тих, хто хоче спробувати одну з нових машин із серії Abarth «70th Anniversary» або відчути себе другим водієм на борту Abarth 124 rally, сидячи поруч з професійним пілотом. Крім того, на спеціальній трасі ви можете стати штурманом, вирішальна роль в ралі, сівши на його місце і, маючи за кермом справжнього водія, щоб відчути швидкість потужного Abarth 124 rally, переможця FIA R-GT CUP другий рік поспіль. Крім того, в іншому місці заходу Abarth Days 2019 інструктори з водіння Abarth з автомобілями, обладнаними skid-car, які імітують ситуації з поганим зчепленням з дорогою, навчать учасників, як контролювати раптове занесення задньої осі, не втрачаючи цілковиту безпеку.

У розважальній зоні також можна буде потренуватися на симуляторах водіння, позмагатися один з одним за допомогою радіокерованих Abarths або подивитися акробатичні сесії Bike Trial, BMX Flatland і Parkour. Все «в супроводі» приголомшуючої музики з купою місць, де можна перекусити під відкритим небом, і стендів, де можна купити товари мерчандайзингу та вибрати «Оригінальні аксесуари Abarth від Mopar». Очевидно, не бракуватиме також історичних автомобілів Scorpio на підтвердження тієї червоної нитки, яка об'єднує минуле і сьогодення бренду.

Таким чином, абсолютні головні герої - це автомобілі Abarth, вчорашні і сьогоднішні, якими можна помилуватися або які можна спробувати на дорозі або на трасі, на додаток до довгої серії інших заходів, розрахованих на любителів різного віку. Доступні різні типи квитків на захід з цінами від 10 євро (більш детальна інформація та бронювання доступні на сайті https://www.abarthday.com/it/event/9).  

Таким чином, це виграшний і захоплюючий формат, який задовольнить всі більш широке співтовариство Abarth в світі: в даний час існує 74 офіційних клубів (+ 80% з 2016 року по теперішній час), з яких 37 знаходяться в Італії і налічують понад 5000 членів. Очевидно, що в дні проведення Abarth Days 2019 клуби матимуть точку збору для своїх членів, а також ідеальне місце, щоб розповісти про свою діяльність тим, хто ще не є їх членом. Об'єднує всіх пристрасть до бренду Scorpion, і таке ж відчуття дає життя спільноті «The Scorpionship», яка діє вже протягом трьох років в регіоні EMEA і налічує понад 111 000 членів, до якого можна безкоштовно приєднатися через сайт scorpionship.abarth.com.

Отже дуже сильна пристрасть об'єднує різні покоління клієнтів і завжди під гаслом філософії засновника: максимальна продуктивність, турбота про кожному продукті і постійне технічне вдосконалення. Легенда народилася 31 березня 1949 року, коли Карло Абарт (1908 - 1979) заснував компанію Abarth & C. з пілотом Гвідо Скальяріні. Перший вироблений автомобіль – це 204 А, отриманий з Fiat 1100, який увійшов в автомобільну історію 10 квітня 1950 року, коли Таціо Нуволарі виграв на ньому свою останню гонку Палермо-Монте Пеллегріно. З тих пір історія Scorpion постійно поповнювалася спортивними і промисловими рекордами, даючи життя тій неповторній особистості, яка змушує нас негайно відрізняти автомобіль Abarth на дорогах кожного дня. І ті ж самі особливості можна знайти сьогодні в святковій лінійці «70-я річниця», яка включає в себе моделі Abarth 595 і Abarth 124 і пізнавана зовні за спеціальним логотипом, який робить їх унікальними і ексклюзивними автомобілями, а також в незвичайному 595 esseesse, автомобілі натхненному легендарним комплектом для тюнінгу 1960-х років, і в обмеженому виданні Abarth 124 Rally Tribute, випущеному обмеженим тиражем всього в 124 екземпляри, які відзначають перемоги Abarth 124 rally в 2018 році. І в цьому році оновлений гоночний спайдер виграв, другий рік поспіль, континентальний чемпіонат Gran Turismo.

Продуктивність, веселощі і історія: «Abarth Days 2019» стає, таким чином, найбільш очікуваною подією для фанатів Scorpion, які приїжджають зі всієї Європи, які хочуть отримати незабутні враження і поділиться з іншими своєю пристрастю до італійського бренду. На заході в Мілані можна буде дізнатися також інші вражаючі новини.

Torino, 6 settembre 2019

Abarth третій рік поспіль є головним спонсором XV випуску Formula SAE ITALY

З 24 по 28 липня пройде 15-й випуск Formula SAE Italy, Formula Electric Italy & Formula Driverless - конкурс серед студентів інженерних спеціальностей з університетів з усього світу, які змагаються в розробці, створенні та демонстрації на трасі власного гоночного автомобіля. Автодром «R. Paletti» в Варано-де-Мелегарі (Парма) прийме італійський випуск Formula SAE, організований ANFIA (Національна асоціація автомобільної промисловості), а в якості головного спонсора в ньому братиме участь Fiat Chrysler Automobiles з брендом Abarth, щоб підтвердити бажання FCA ще більше зміцнити зв'язок з науковим світом і презентувати спортивні цінності бренду Scorpion, який насправді може похвалитися довгою і славною історією в світі гонок.

Abarth - одна з небагатьох автомобільних марок, яка з моменту свого створення - в цьому році виповнюється 70 років - завжди була прив'язана до гонок: Карло Абарт розробляв серійні автомобілі для створення фантастичних і переможних гоночних автомобілів, в результаті чого народилася і розвивалася легенда бренду Скорпіона. Точно так же молоді інженери Formula SAE самостійно збирають свої автомобілі і навіть виводять їх на трасу. Не забуваючи, що Abarth завжди був близький до молодих автолюбителів і любителів гонок, про що свідчить його прихильність Формулі 4 з двигунами Abarth, в Італії і Німеччині, чемпіонату, який дає путівку в життя молодим обіцянкам автоспорту.

Таким чином, Formula SAE Italy є переконливим освітнім заходом, на якому автомобілі будуть оцінюватися протягом «п'яти днів» групою суддів за допомогою різних тестів, заснованих на дизайні, технічній ефективності і прийнятності витрат. Тільки ті, хто подолає ці перші оцінки, зможуть пройти випробування на трасі – прискорення, занос і автокрос – до, можливо, самого захоплюючого тесту на витривалість. Цього року понад 2600 студентів з 27 країн і 80 різних університетів, що представляють 87 університетських команд, змагатимуться один з одним. У центрі уваги буде на конкуренція, а навички студентів з точки зору технічних знань, серйозності, організованості та дотримання термінів, координації проектування та презентації продукту. Нагороди надаються за різними категоріями, розділеними за класами і типами тестів. Серед спеціальних призів, присуджених спонсорами, два, присуджені брендом Abarth в категорії «Витривалість і ефективність», виділяються, відповідно, для автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння (1-й в змаганнях на витривалість в категорії 1C) і електричних (1-й в змаганнях на витривалість в категорії 1E), і плюс нагорода за тест на трасі для безпілотних автомобілів (1-е місце в змаганнях на трасі в категорії 1D).

Серед найбільш захоплюючих заходів Formula SAE Italy 2019 виділяються тест-драйви на трасі на борту моделей Abarth 124 Rally Tribute, Abarth 595 Competizione і Abarth 595 esseesse, останні два належать до нової лінійки «70th Anniversary», зовні впізнаваної за спеціально розробленим логотипом, що робить їх унікальними і ексклюзивними автомобілями. Зокрема, зі своїми 180-сильними двигунами Abarth 595 Competizione є найбільш «радикальної» версією легенди Abarth, в той час як нова колекція Abarth 595 віддає данину легендарному комплекту для тюнінгу шістдесятих років, успішно представленому знову в 2009 році на Abarth 500. Розроблений для цінителів безкомпромісної продуктивності, сьогодні новий Abarth 595 esseesse поєднує в собі спортивність і адреналін бренду Скорпіона з особливими відзнаками в дизайні, стилі і можливості підключення до засобів зв'язку. Також увага на ексклюзивний обмежений випуск Abarth 124 limited edition, випущений обмеженим тиражем всього в 124 примірники, який вітає надзвичайний Abarth 124 rally за його останній сезон, повний успіхів, кульмінацією якого є завоювання Кубка FIA R-GT, чемпіонату Європи з ралі і більше 40 успішних виступів в своїй категорії в 12 різних національних чемпіонатах. І щоб залишитися головним героєм і захищати свої чемпіонські титули, в 2019 році гоночний автомобіль був повністю оновлений і виступає у всій Європі з відмінними результатами. Більш детально, Abarth 124 Rally Tribute відрізняється ексклюзивним контентом, який робить його справжнім «предметом для колекціонерів», про що свідчить спеціальний святковий значок на крилах і всередині пасажирського салону, металева табличка з номером, а також спеціальний «Сертифікат автентичності», випущений FCA Heritage, що робить кожен зразок ексклюзивним «Instant Classic» для зберігання в якості надійної інвестиції в майбутнє.

FCA Heritage на Чезана-Сестрієре 2019


Ось-ось почнеться 38-й випуск гонки Cesana-Sestriere - Giovanni Agnelli Trophy (Чезана – Сестрієре, Трофей Джованні Аньєллі) –  «CE-SE», як його називають в світі гонок. Вона була заснована в 1961 році і стала однією з найважливіших подій в міжнародному автоспорті і історії автомобілізму, яке йде в залік для чемпіонатів Європи та Італії з подолання підйомів серед історичних автомобілів. Більше 120 пілотів змагатимуться на захоплюючій 10,4-кілометровій трасі, яка піднімається з позначки 1300 метрів над рівнем моря в Чезана Торінезе, до 2035 метрів в Сестрієре, відомих маршрутах гірського туризму.

На цьому престижному заході, на якому в цьому році почесним гостем стане Abarth, якому виповнюється 70 років - в святкуванні його річниці бере участь FCA Heritage, підрозділ концерну, що займається захистом і просуванням історичної спадщини італійських брендів FCA. Додаткова інформація про FCA Heritage і його послуги доступна на веб-сайті webfcaheritage.com.

Abarth і Чезана-Сестрієре мають довгу історію. Марка із позначкою Scorpion була зіркою з часу першого випуску змагань з подолання підйому, організованого Автомобільним клубом Туріну. Конкурс був створений в 1961 році на честь 100-річчя об'єднання Італії. У той час більшість автомобілів, які брали участь, були міськими автомобілями, оснащеними гоночними механічними компонентами, спеціально розробленими Abarth, такими як вихлопні труби, масляні піддони, розподільні вали і все інше, що вимагало їх конкурентоспроможності на крутих поворотах цієї гонки. Спортивні версії, створені Abarth, протягом багатьох років пропонували чудове шоу, і двічі Abarth 3000 виігравал перший приз, а саме в 1970 році з Артуро Мердзаріо і в 1971 році з австрійцем Йоханнесом Ортнером.

Марка Scorpion повертається на ці дороги сьогодні в якості лідера з двома класичними моделями - Abarth 2400 купе (1964) та Fiat 500 (1974), оснащені «комплектом для тюнінга Abarth Classics 595» - узятим з колекції FCA Heritage. Обидва автомобілі розміщені в Туріні в новому Heritage Hub, гнучкому і креативному багатофункціональному комплексі, в якому розміщується відділ, і візьмуть участь в пам'ятному параді «Cesana-Sestriere Experience» в супроводі кількох моделей, взятих з поточного виробництва. Одним з них буде новий Abarth 595 Esseesse і зразковий Abarth 124 rally. 

Abarth 2400 купе (1964): Ця чудова версія купе, розроблена Мікелотті, була представлена в Женеві в 1959 році. Це була версія Fiat 2100 Gran Turismo, яка збиралася на вагонобудівному заводі Allemano з 1962 по 1964 рік, спочатку відома як купе 2200, а в останній рік - коли він збирався на базі Fiat 2300 - як купе 2400. Прямий 6-циліндровий двигун 2400, що виробляє 140 к.с., давав моделі максимальну швидкість 200 км/год. Цей автомобіль належав самому Карлу Абарту.

Fiat 500 (1974), оснащений «комплектом для тюнінга Abarth Classiche 595»: Класичний Fiat 500, оснащений «комплектом для тюнінга Abarth Classiche 595», також візьме участь в гонці. 500-й є справжнім випробувальним автомобілем, спеціально створеним FCA Heritage для тестування точної копії комплекту для тюнінга, який підтвердив блискучі результати під час останнього випробування Targa Florio досвідченим водієм-випробувачем Abarth Ерісом Тонделлі, який також буде присутній на Чезана-Сестрієре. Комплект для тюнінга є точною копією того, який сформував історію Abarth, встановивши його як бренд, який винайшов модернізацію і тюнінг автомобілів масового виробництва. Більш детально, новий комплект включає в себе гільзи циліндрів і поршні діаметром 73,5 мм, комплект клапанних пружин, розподільний вал, прокладку головки циліндрів, масляний піддон, карбюратор Weber 28 і повну вихлопну систему з відповідними монтажними кронштейнами. Всі компоненти представлені в спеціальному дерев'яному ящику, відтвореному з маркуванням, натхненним оригіналом, і з печаткою Abarth Classiche, яка гарантує, що продукт розроблений і зібраний відповідно до кращих гоночних традицій бренду зі значком Scorpion. Комплект для тюнінга доступний для продажу онлайн за 2000 євро + ПДВ. Для отримання додаткової інформації зайдіть в розділ «Store» на веб-сайті fcaheritage.com.

  

Турін, 9 липня, 2019 р.

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7 8   Вперед>>

Facebook