ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Лоренцо Даретті, «Trastevere73», офіційний кіберспортсмен команди Monster Energy Yamaha MotoGP, за кермом нового Abarth 595 Monster Energy Yamaha в подорожі, яка об'єднує реальний і віртуальний світ


Сьогодні, з запуском відео teaser на офіційних соціальних каналах Abarth, стартує новий цифровий проект Scorpion з новим 595 Monster Energy Yamaha і Лоренцо Даретті, також відомим як «Trastevere73», дворазовим чемпіоном світу з eSport MotoGP. А з 2019 року він перший офіційний кіберспортсмен команди Monster Energy Yamaha MotoGP.

Оголошення було зроблено через кілька днів після презентації для міжнародної преси - наміченої на 18 вересня о 12.00 - безпрецедентної і агресивної спеціальної серії 595 Monster Energy Yamaha, яка відзначає партнерство між двома брендами Abarth і Yamaha, що виникло в 2015 році. Нова спеціальна серія натхненна фірмовим забарвленням і інтер'єром YZR-M1 Monster Energy Yamaha MotoGP 2020 плюс «кіготь монстра» на капоті, який є даниною новій співпраці зі знаменитим енергетичним напоєм.

«Trastevere73» перейде від ігрової консолі до керма Abarth 595 Monster Energy Yamaha, щоб зробити справжню подорож з Мізано в Турин, символічний міст між колискою мотоциклів і рідним містом гонок Abarth.

Саме Лука Наполітано, глава брендів Fiat, Lancia і Abarth в країнах Європи, Близького Сходу і Африки розпочне з відеозвернення цю подорож, яка об'єднає реальний і віртуальний світ, а також двох гонщиків Валентино Россі і Маверіка Віньялеса з команди Monster Energy Yamaha MotoGP, побажавши їм вдалої поїздки.

Подорож «Trastevere73» буде супроводжуватися соціальними каналами бренду Abarth, де спільнота зможе отримати доступ до все більш цікавого цифрового контенту, наприклад, можливість поділитися своїм відео на борту нового 595 Monster Energy Yamaha разом з «Trastevere73» завдяки фільтру Instagram.

Новий цифровий проект спрямований на подальше зміцнення зв'язку між Abarth і Yamaha шляхом залучення всіх шанувальників бренду скорпіона і автоспорту.

І дійсно шанувальники Abarth братимуть участь у спеціальній сесії з питань і відповідей відносно цієї спеціальної серії, яка відбудеться 25 вересня в Турині, кінцевому пункті подорожі, в якому Лука Наполітано і «Trastevere73» дадуть відповідь на найцікавіші питання, відправлені користувачами через соціальні мережи.

Інтерв'ю буде доступно в офіційних соціальних мережах бренду.

Гонки у розпалі літа: Abarth в ралі і на трасі


У розпалі літа з 14 по 16 серпня заплановані два міжнародні заходи, в яких Abarth бере участь в ралі і на трасі.

У Латвії проходить 2 етап чемпіонату Європи з ралі ERC, чинний для Abarth Rally Cup 2020 року, за участю трьох команд на Abarth 124 rally: поляки Даріуш Полонски і Лукаш Ситек (команда Team Rallytechnology), які були другими в цій гонці в минулому році; чеський екіпаж у складі Мартіна Рада і Ярослава Югаса (команда Agrotec Abarth), який в минулому році брав участь в гонці Barum Czech Rally Zlín; і, нарешті, італійські переможці першого етапу Abarth Rally Cup 2020 Андреа Мабелліні і Нікола Арена (команда Napoca Rally Team).

Ралі Лієпая проходить на гравійній, але утрамбованій трасі з швидкими широкими поворотами, які покажуть в кращому світлі баланс і динаміку Abarth 124 rally.

Гонка стартує в однойменному містечку на березі Балтійського моря о 12:00 в суботу, 15 серпня, і завершиться в неділю, 16-го, о 18:30. Намічено два етапи по 10 спеціальним ділянкам, всього 180 км заїздів на час на загальній дистанції 607 км.

В цей же час в Німеччині на трасі Нюрбургринга пройде другий етап чемпіонату FIA ADAC F4 з двигунами Abarth.

На одномісних автомобілях з двигуном Abarth T-Jet змагатимуться молоді гонщики, які прийшли з картингу. У першому заїзді, що пройшов 1 і 2 серпня в Лаузіцрінзі, першим в двох з трьох гонок фінішував молодий британець Джонні Едгар, а в третій переміг фін Еліас Сеппянен.

Пілоти змагаються в кваліфікаційних етапах на легендарній німецькій трасі в п'ятницю, 14 серпня. Перші гонки відбудуться в суботу о 12:00, а дві інші гонки - в неділю о 12:00 і 16:00. Пряма трансляція на сайті ADAC, motorsport.de. 

Старт італійського та німецького чемпіонатів F4 з двигунами Abarth


Одночасно відновлюються чемпіонати Формули 4 від Abarth, зарезервовані для одномісних автомобілів Tatuus з двигуном Abarth T-Jet 160 к.с. Цими вихідними, з п'ятниці 31 липня по неділю 2 серпня, відбудуться стартові гонки сьомого випуску італійського чемпіонату F4 на автомобілі Abarth на італійській трасі Мізано Адріатіко і 6-й випуск чемпіонату ADAC F4 з двигунами Абарт на трасі Лаузіцрінг в Німеччині.

Формула 4 - це перший крок в світі «Формул», одномісних автомобілів з відкритими колесами, справжньої школи навчання молодих талантів картингу, які прагнуть стати професіоналами і виступати у Формулі 1. Саме на чемпіонатах F4 зробили свої перші кроки водії, які сьогодні беруть участь в чемпіонаті Формули 1, такі як канадець Ленс Стролла, і багато інших молодих людей, такі як Мік Шумахер, Ральф Арон, Марко Сиберт, Денніс Хаугер, Маркус Армстронг і інші водії, які є сьогодні головними героям в більш високих категоріях. Формула 4 стала найулюбленішою категорією дітей і внуків минулих чемпіонів. В останні роки це були Мік Шумахер, його двоюрідний брат Девід (син Ральфа), Енцо Фіттіпальді (онук Емерсона), а в цьому році дебютує колумбієць Себастьян Монтойя, син пілота Формули-1 Хуана Пабло, переможця, між іншим, двох «500 миль Індіанаполіса».

Abarth є ексклюзивним постачальником двигунів для автомобілів Формули 4 з 2014 року, відповідно до традиції, висхідній до часу Карло Абарт, який хотів зробити автогонки доступними.

Чудові робочі характеристики двигуна T-Jet 160 к.с. і надзвичайно мала вага одномісних автомобілів забезпечують дуже цікаве співвідношення потужності до ваги, яке дозволяє молодим водіям цих конкурентоспроможних одномісних автомобілів отримати досвід і продемонструвати свій талант, щоб вийти до вищих категорії.

Італійський чемпіонат F4 на двигунах Abarth розділений на 7 змагань по 3 гонки в кожному: після гонки Мізано Адріатико з 28 по 30 серпня гонки пройдуть в Імолі, з 11 по 13 вересня в Австрії на трасі Red Bull Ring, з 2 по 4 жовтня в Муджелло, з 16 по 18 жовтня в Монці, з 20 по 22 листопада знову в Імолі і з 4 по 6 грудня в Валлелунга.

Сім зустрічей також в чемпіонаті ADAC F4 на двигунах Abarth. Після гонки в Лаузіцрінге, з 14 по 16 серпня гонка пройде з Нюрбургринзі, з 18 по 20 вересня в Хоккенхаймі, з 24 по 27 вересня знову в Нюрбургринзі, з 16 по 18 жовтня в Австрії на трасі Red Bull Ring, з 30 жовтня по 1 листопад Голландії в Зандвоорт і з 6 по 8 листопада в Ошерслебене.

Програма першого італійського уїкенда включає в себе два тури кваліфікації в п'ятницю 31 липня о 18.50 та 19.15; в суботу перша гонка в 14:30; в неділю дві інші в 9.50 і 18.00. Пряма трансляція на сайті acisport.it.

У Німеччині в Луазіцрінгу дві кваліфікаційні сесії пройдуть в 11.10 і 11.30 в суботу 1 серпня; в той же день о 14.45 пройде перша гонка; в неділю, 2 серпня, два інших заїзди в 11.15 і 15.30. Пряма трансляція на сайті adac-motorsport.de.

Кубок Abarth Rally Cup 2020. Юний італієць Андреа Мабелліні виграє ралі Roma Capitale Rally - він 1-й в класі R-GT і 2-й в класі ERC2


Всього 20 років виповнилося переможцю першої гонки кубка Abarth Rally Cup - міжнародного монобрендового чемпіонату R-GT для Abarth 124 rally, що проходить в рамках чемпіонату Європи з ралі FIA European Rally Championship. Італієць Андреа Мабелліні з Ніколою Ареною на Abarth 124 rally команди Napoca Rally дійсно отримав перше місце на Кубку Abarth Rally Cup в ралі Roma Capitale в кінці гонки, в якій він був 1-м в категорії R-GT і 2-м в категорії ERC2.  

Мабелліні у своїй першій міжнародній гонці прийшов попереду Роберто Гоббіна з Алессандро Черві з команди Winner Rally Team. Невдача спіткала поляків Даріуша Полонскі і Лукаша Ситека з команди Rallytechnology, вимушених вийти з гри після того, як вони йшли першими в першій частині гонки.

Успіх Мабелліні був очевидний і підтверджує, що спайдер під знаком Scorpion особливо ефективний в складних дорожніх умовах завдяки своїй керованості, потужності і тязі на будь-яких ґрунтах, особливо в умовах великої мінливості зчеплення з дорогою, як на цих особливих гонках по горбах Риму.

Ралі Roma Capitale ознаменувало початок міжнародного ралійного сезону і пройшло в незвичайній атмосфері, без присутності публіки на спеціальних етапах і з обмеженим доступом в місця надання технічної допомоги.

Андреа Мабелліні (команда Napoca Rally Team): «Я дуже радий, що почав чемпіонат з перемоги в такій технічній гонці. Я намагався підтримувати хороший темп і вчитися керувати Abarth 124 rally на дуже швидких етапах. Я намагався підтримувати хороший темп і вчитися швидко і впевнено вести Abarth 124 rally. Результат дає нам право з оптимізмом дивитися на наступні гонки».

Роберто Гоббін (Winners Rally Team): «Моя мета полягала в тому, щоб закінчити таку довгу і складну гонку з дуже високими темпами, що стало великим технічним і фізичним випробуванням. Нам це вдалося, і ми дуже задоволені також і тим, що відчуваємо себе ще більш впевнено на Abarth 124 rally».

Наступна гонка кубка Abarth Rally Cup запланована на 13-15 серпня в Латвії, де учасники будуть змагатися на гравійній трасі.

Турин, 27 липня 2020 р.

З Турина знову стартує «Тур по Європі за 1 949 годин» у виконанні Abarth


Сьогодні знову стартує з Турина «Тур по Європі за 1949 годин», захоплююче європейське турне на борту Abarth 695 70° Anniversary, яке пройде по маршруту протяжністю близько 3700 км від Голландії до Португалії. Таким чином, знову буде запущений потужний двигун обмеженого випуску, створений, щоб відсвяткувати 70-й день народження бренду Скорпіона, у якого в останні місяці був довгий піт-стоп, пов'язаний з карантином, але який тепер готовий повернутися на дороги Європи, щоб відсвяткувати історію бренду Скорпіона разом з любов'ю до викликів і постійним пошуком продуктивності.

Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands, каже: «Перезапуск нашої європейської подорожі - це також позитивний сигнал про повернення до нормального життя, обміну емоціями і пристрастями разом з майже 130 000 шанувальниками спільноти Abarth і більш ніж 80 клубами, які візьмуть участь і підтримуватимуть тур. А також ентузіазм по відношенню до нашого бренду, зокрема до особливої серії Abarth 695 70° Anniversary, що підтверджується також його комерційним успіхом: фактично, вже продано більше половини з 1949 примірників обмеженого тиражу».

Виїхавши з голландського містечка Ліінден в кінці лютого, в 10 км від Амстердама, наповнений адреналіном Abarth 695 70° Anniversary спочатку досяг Бельгії, а потім продовжив шлях до Німеччини. Тут ми повинні були зупинитися через санітарні та урядові розпорядження так, що спеціальна серія повернулася в Турин, місто, в якому розміщувалася перша штаб-квартира Abarth і яке до цих пір є штаб-квартирою бренду Скорпіона і відділу Heritage HUB, де зберігаються деякі з найважливіших автомобілів, вироблених Abarth за його історію.

Саме в столиці П'ємонту двигун Abarth 695 70° Anniversary запускається знову - з потужним і агресивним «ревом», посиленим вихлопною системою «Record Monza Active», особливість якої полягає саме в активному клапані, керованому кнопкою Sport на приладовій панелі - який дозволяє водієві втручатися в звук і вибирати між «джентльменським звучанням» або більш похмурим і більш грубим гуркотом, традиційним для Abarth.

Після Турина спеціальна серія відправиться на Французьку Рів'єру, потім досягне Іспанії, відвідавши Барселону і Мадрид, і, нарешті, завершить захід у чарівному португальському місті Лісабоні. В цілому «Тур по Європі за 1949 годин» триватиме 1949 годин - явний зв'язок з роком народження бренду і кількістю пронумерованих екземплярів Abarth 695 70° Anniversario - що дорівнюють трохи більше ніж 80 дням, як в пригодницькій подорожі, описаній Жюлем Верном в романі «Навколо світу за 80 днів».

Турин, 6 липня 2020 р.

Новий календар Abarth Rally Cup 2020: 6 подій на чемпіонаті Європи з ралі - FIA ERC - включаючи новинку, захоплююче ралі Азорських островів


Сезон Кубка Abarth Rally Cup 2020 року готовий знову запустити двигуни 24 липня, щоб провести ралі Roma Capitale, стартову гонку FIA ERC 2020. В останні дні був опублікований новий календар для гонок одного виробника для Abarth 124 rally, що складається з 6 престижних гонок, які йдуть в залік в загальному чемпіонаті Європи. 

З них чотири проводяться на асфальті: ралі Roma Capitale (24-26 липня), ралі Барум Злін в Чехії (28-30 серпня), ралі Угорщини (6-8 листопада) і ралі Канарських островів (26-28 листопада)); при цьому дві гонки пройдуть на ґрунті: ралі Лієпая в Латвії (14-16 серпня) і ралі на Азорських островах, запланований на 17-19 вересня. 

Саме останнє ралі є новинкою сезону 2020. Гонки на португальських островах насправді є одними з найбільш видовищних у світі завдяки захоплюючим сценаріям, в яких змагаються конкуренти: особливо відомий особливий етап Sete Cidades, що проходить уздовж краю озера, утвореного вулканічним кратером. 

 Це додаткова можливість для гонщиків, які беруть участь в змаганнях Abarth Rally Cup, які включають в себе призовий фонд в розмірі 30 000 євро за кожну гонку плюс головний приз переможця чемпіонату, рівний тій же сумі. Фінальний рейтинг кубка Abarth Rally Cup буде складатися на основі 5 кращих результатів. 

 Бренд Скорпіона буде також підтримувати змагання приватних команд, надаючи запчастини, послуги інженерів і техніків, а також павільйони Abarth Hospitality.

 В очікуванні відновлення сезону Abarth Rally Cup 2020 Лука Наполітано, глава відділу EMEA брендів Fiat і Abarth, і Жан-Батист Лей, координатор ERC, підводять підсумки спортивних результатів Abarth 124 rally і Abarth Rally Cup в рамках європейського чемпіонату FIA European Rally Championship в відео, доступному за цим посиланням.

Abarth Rally Cup і ERC готові знову запустити свої двигуни


Поки ми чекаємо нового запуску двигунів, Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands, і Жан-Батист Лей, координатор ERC, підводять підсумки спортивних успіхів Abarth 124 rally і Abarth Rally Cup Чемпіонату Європи з ралі FIA.

«За свою 70-річну історію автомобілі Abarth ганялися на всіх європейських трасах. І перемагали вони на кожній. Сьогодні, маючи майже 100 перемог в класі, 124 Rally як і раніше є автомобілем для перемоги в класі R-GT», - сказав Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands. Він продовжив: «На чемпіонаті Європи з ралі 2019 року 124 rally виграв 57 з 88 спеціальних етапів, в яких він брав участь». Ми не можемо дочекатися, щоб повернутися на трасу і знову перемагати».

124 rally виступав в якості спортивного посла в 16 країнах, на 150 міжнародних гонках і в 25 національних і міжнародних чемпіонатах. Він здобув близько 100 перемог в класі RG-T і зарекомендував себе на Кубку FIA R-GT 2018 і 2019 років, ставши машиною для перемоги.

В цілому, за три роки гонок Abarth 124 rally пробіг більше 300 000 км на змаганнях, в яких брав участь.

Під час чемпіонату Європи з ралі 2019 роки (ERC), який включає в себе кубок Abarth Rally Cup, було пройдено понад 4000 км, 1200 км з яких були гонки з роздільним стартом, в цілому 88 спеціальних етапів. На 57 з них Abarth 124 rally здобув перемогу у своєму класі.

Жан-Батист Лей зазначив: «У минулому році Abarth Rally Cup зіграв важливу роль в чемпіонаті Європи з ралі. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити Abarth 124 rally на чемпіонаті FIA ERC, як тільки сезон відновиться».

Abarth Rally Cup виявився видовищним і захоплюючим поєднанням швидкості і пригод на найрізноманітніших ландшафтах. Від плоского, надшвидкого асфальту ралі Барум в Зліні в Чеській Республіці і ралі Угорщини до нерівних ґрунтових доріжок ралі Лієпая в Латвії і ралі Польщі, через звивисті гірські дороги ралі Іслас Канаріас і ралі Рома Капітале учасники змагалися в найрізноманітніших погодних умовах, від проливного дощу до яскравого сонячного світла і спекотної жари. В результаті італієць Андреа Нусіта вийшов на перше місце, випередивши поляка Даріуша Полоньскі і іспанця Альберто Монаррі.

У 2019 Abarth також взяв участь в FIA R-GT 2019, чемпіонаті, в якому домінував Abarth 124 rally, який зайняв три перших місця в фіналі, а італієць Енріко Браддзолі виграв в Монте-Карло, Тур де Корс і Санремо. Це був ще один довгий, складний чемпіонат, що складався з 8 престижних подій.

Як народився спойлер, на 100%, зроблений Abarth


«Концепція продуктивності» Карло Абарта вийшла далеко за рамки прагнення до чистої потужності, максимальної швидкості і прискорення. Його думка насправді була зосереджена на пошуку універсальних принципів роботи і, отже, на дослідженні і розробці інноваційних технічних рішень для поліпшення аеродинаміки, зчеплення з дорогою і потужності гальмування.

«У тому ж дусі ми створили спойлер із змінною геометрією, який дебютував кілька місяців тому на обмеженому випуску Abarth 695 70° Anniversario», - говорить Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands. Це одне з кращих і найбільш знакових аеродинамічних рішень для дорожнього автомобіля, розроблене виходячи з філософії нашого засновника, який щодня вивчав аеродинаміку на трасі і на дорогах. Максимальний вираз застосування аеродинамічних досліджень можна знайти в знаменитій і багатообіцяючій «срібній торпеді» Abarth 1000 Bialbero Record Pininfarina 1960, яка досягла численних рекордів швидкості, а згодом, і в багатьох знаменитих Abarth 1000 Corsa, які в 1966 були одними з перших автомобілів в світі, на яких був встановлений смоляний спойлер». 

І саме цьому рекорду віддає данину поваги новий Abarth 695 70° Anniversario своїм новим спойлером із змінною геометрією, 100% гоночним елементом Abarth, але також він нагадує спойлер Lancia Delta Integrale вісімдесятих років, який при водінні давав відчуття, що ви справжні «ралійні» пілоти.

Спойлер із змінною геометрією та всі його секрети

В результаті роботи інженерів Abarth в аеродинамічній трубі FCA в Орбассано (Турин) і на трасі Валлелунга (Рим) панель приладів із змінною геометрією покращує аеродинамічні характеристики автомобіля і, отже, збільшує зчеплення з дорогою і стійкість на високих швидкостях. Для Карло Абарта продуктивність була постійною вимогою, особливо на гоночній трасі. Як і в гонці, де немає нічого незвичайного в тому, щоб технічні фахівці вручну налаштовували нахил спойлера, щоб водій міг налаштувати поведінку автомобіля відповідно до курсу і своїм стилем водіння, спойлер, встановлений на Abarth 695 70° Anniversario, також можна регулюватися вручну в 12 положеннях з нахилом в діапазоні від 0° до 60°. У спробі запропонувати максимальну гнучкість, водіям надається можливість відрегулювати спойлер в залежності від курсу, яким вони збираються йти, а також розташувати його за своїм бажанням, незалежно від продуктивності.

У положенні максимального нахилу (60°) на швидкості 200 км/год елерон збільшує аеродинамічне навантаження до 42 кг. Це забезпечує відмінну динаміку автомобіля і більш стабільну поведінку на високих швидкостях, особливо при швидкій їзді. Практичний приклад уздовж «Curvone» – траси в Валлелунга, спойлер із змінною геометрією дозволяє знизити корекцію рульового управління майже на 40%, забезпечуючи більш «чисте» і більш ефективне водіння і підвищуючи впевненість в пошуку межі. Оптимізація аеродинамічного компонента також впливає на акустику, ідеально підібрану, щоб зменшити турбулентність на користь більш комфортного щоденного водіння.

Щоб досягти такого технічного рівня, новий Abarth 695 70° Anniversario був випробуваний в повномасштабній аеродинамічній трубі в Орбассано, на південь від Турина, де FCA випробує свої автомобілі. Цей центр передового досвіду дозволив розробити і протестувати Spoiler ad Assetto Variabile на Abarth 695 70° Anniversario у всіх можливих конфігураціях і умовах руху автомобіля.

Аеродинаміка та її перші застосування, перший смоляний спойлер для гоночного Abarth 1966 року

З 1956 по 1966 рік на автомобілях Scorpion було встановлено 133 рекордів, що є результатом екстремального використання концепцій і законів аеродинаміки. Ця видатна історія включає в себе 8 дивовижних рекордів, побитих Abart 1000 Bialbero Record Pininfarina в 1960 році. Багато в чому завдяки застосуванню законів аеродинамічної ефективності, Abarth 1000 Bialbero Record Pininfarina був відразу ж названий «срібною торпедою» за його виключну обтічність. Розроблена в аеродинамічній трубі Туринського політехнічного університету, нова аеродинаміка привела до виключного значення Cx, рівного 0,20.

Але повертаючись до гасла засновника «Неділя на трасі, понеділок в офісі», виявилося необхідним поліпшити і аеродинаміку «звичайних» гоночних автомобілів. Абарт зробив це, поєднуючи роботу в офіційній команді і виробництво гоночних компонентів зі спортивним і комерційним успіхом. До 1970-х років спортивні тюнинг-комплекти Abarth перетворили міські машини в переможців, відкривши багатьом молодим гонщикам можливість почати успішну кар'єру в гонках.

Першою моделлю, яка отримала вигоду від цих аеродинамічних розробок, був Abarth 1000 Corsa (гоночна версія дорожнього 600). У 1962 році його перемоги були повсюдними: він перетинав фінішну лінію з знаменитим відкритим заднім капотом, що, крім розсіювання тепла від двигуна, явно давало аеродинамічну перевагу.

Потім в 1966 році геніальна Abarth випустив смоляний спойлер, ставши однією з перших компаній, що використовують цей компонент в гоночних автомобілях. Abarth 695 70° Anniversario Spoiler ad Assetto Variabile віддає данину цьому рекорду, доводячи, що гоночна траса завжди була ідеальним полігоном для бренду Abarth для тестування технічних і технологічних рішень, перш ніж встановлювати їх на дорожні автомобілі бренду Scorpion.

Тур по Європі за 1949 годин на борту Abarth «695 70th Anniversary», щоб відсвяткувати рік народження бренду Скорпіона


Ось-ось почнеться проект «Джіро д'Еуропа за 1949 годин», захоплюючий тур по Європі на борту Abarth 695 70th Anniversary, який пройде по етапному маршруту протяжністю близько 3700 км, перетинаючи Нідерланди, Бельгію, Німеччину, Швейцарію, Італію, Францію, Іспанію і Португалію. Захід пройде за 1949 годин - явна данина пам'яті року народження бренду і кількості одиниць Abarth 695 70th Anniversary - що складає трохи більше, ніж 80 днів і нагадує пригодницьку подорож, розказану Жюлем Верном в його знаменитому романі «Навколо світу за 80 днів». 

У турі «Джіро д'Еуропа за 1949 годин» також братиме участь вся спільнота Abarth, яка зі своїми більш, ніж 80 клубами в даний час налічує понад 110 000 фанатів.

«Мені здається, це найкращий спосіб завершити рік святкувань разом з усіма нашими шанувальниками, клубами, фанатами, народом абартістів з усієї Європи, з якими ми збираємося зустрітися під час поїздки, - сказав Лука Наполітано, глава EMEA Fiat & Abarth Brands. - Подорож під гаслом пристрасті до автомобілів, задоволення від водіння і чудових двигунів».

Офіційний старт туру заплановано сьогодні з голландського міста Лейнден, в 10 км від Амстердама, потім він відправиться в Бельгію і прибуде до Німеччини на початку березня. Звідти адреналіновий Abarth 695 70th Anniversary попрямує в Женеву, а потім досягне Туріна, міста, в якому розміщувалася перша штаб-квартира Abarth, і яке до цих пір є штаб-квартирою бренду Скорпіона і музею Heritage HUB, де зберігаються деякі з найбільш важливих автомобілів , вироблених Abarth за його історію. А в кінці березня тур «Джіро д'Еуропа за 1949 годин» відправиться на Французьку Рів'єру у Франції, потім досягне Іспанії, пройшовши через Барселону і Мадрид, і, нарешті, завершиться в середині квітня в чарівному португальському місті Лісабоні.

Abarth стає офіційним автомобільним партнером Дубайського автодрома


«National Auto», ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів Fiat і Abarth в Дубаї і Північних Еміратах, підписав угоду з Dubai Autodrome, першим повністю інтегрованим багатоцільовим автоспортивним і розважальним комплексом Дубая про те, що знаменитий італійський бренд Abarth буде «Офіційним автомобільним партнером» траси в 2020 році.

Перетворення звичайного в щось екстраординарне, щоб пропонувати кращі продукти в сегменті невеликих спортивних автомобілів: в цьому і полягає місія Abarth – бренду зі значком Scorpion – який завжди був синонімом продуктивності і культового італійського стилю. «National Auto» є дилером Abarth в Дубаї і Північних Еміратах з 2018 року і повністю оснащений, щоб поставляти своїм клієнтам в ОАЕ обмежені випуски, індивідуальні пакети, запасні частини і аксесуари для забезпечення найкращих вражень від Abarth.

Це ексклюзивне партнерство є ще однією важливою даниною поваги до історії Abarth і 70-річчя бренду.

У 1949 році Карло Абарт, після кар'єри гонщика на мотоциклах і автомобілях, заснував Abarth&C разом з Гвідо Скальяріні. Першим автомобілем був 204 A на базі Fiat 1100. Він відразу ж виграв 1100 Sport Championship, а також Formula 2. Крім гонок, компанія почала випускати тюнінгові комплекти, які покращували продуктивність, потужність і швидкість стандартних автомобілів.

Протягом наступних двох десятиліть модифіковані щодо продуктивності автомобілі Карло Абарт домагалися успіху в кожному змаганні і встановили 10 світових рекордів, 133 міжнародних рекорди, більше 10 000 перемог на трасі, а бренд Abarth став синонімом спорту, тюнінгу та продуктивності.

Об'єднання Abarth з Fiat відбулося в 1971 році, коли Fiat придбав Abarth&C SpA., Abarth під управлінням Fiat став гоночним відділом Fiat Group і став випускати деякі з найбільш легендарних гоночних автомобілів в історії, включаючи Fiat 124 Abarth Rally, 131 Abarth і Ritmo Abarth.

Автодром в Дубаї

Побудований в 2004 році, автодром в Дубаї був першим повністю інтегрованим багатофункціональним автоспортивним і розважальним комплексом в ОАЕ, який включав затверджену FIA трасу протяжністю 5,39 км з шістьма різними конфігураціями, гоночну школу, криті та відкриті траси для картингу, центр Grandstand Retail Plaza, бізнес-парк Motorsport Business Park, зону прийому гостей VIP Paddock Hospitality і розважальні об'єкти, ідеальні для проведення різних заходів і корпоративних розваг.

Розташований в 25 хвилинах від центру Дубая, Дубайський автодром є безпечним і контрольованим автомобільним комплексом, який може вмістити великі натовпи як громадське місце для місцевої публіки і як туристична пам'ятка для іноземних гостей.

1 2 3 4 5 6 7 8   Вперед>>

Facebook