ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

В останні вихідні гоночного сезону 2018 року на старт у Франції та Іспанії вийдуть 5 екіпажів на Abarth 124 rally


П'ять автомобілів Abarth 124 rally візьмуть в цей уїк-енд участь у французькому і іспанському чемпіонатах. У Франції, в Ралі дю Вар, команда Milano Racing виставить три машини, а четверта зареєстрована за командою Garage Mischler.

На початку класичної трансальпійської гонки чемпіон світу в кубку FIA R-GT, француз Рафаель Астьєр в парі з Фредеріком Вокларом боротиметься проти молодого співвітчизника і товариша по команді Ніколаса Сіамена, що буде в парі з Антоні Вільянова. Сіамен став справжнім відкриттям сезону – в високо конкурентному чемпіонаті, такому як французький, він записав в декількох гонках найкращий час в спеціальному тесті, обійшовши офіційні автомобілі з повним приводом найрезультативнішої категорії R5.

Третій автомобіль команди Milano Racing довірений бельгійцям Курту Вандерспіннену і Бьйорну Вановершельде, а команда Garage Mischler виставить французів Жерома Шаванна і Жюльєна Скіллачі.

Перед гоночним уїк-ендом переможець Кубка FIA R-GT Рафаель Астьєр в рамках ралі Selenia International Challenge отримає в якості призу новий Abarth 124 rally, з яким він буде брати участь в останній гонці сезону. Ралі дю Вар – останній раунд чемпіонату Франції з ралі і ділиться на 3 етапи. Перший почнеться з Сент-Максима о 13.00 в п'ятницю 23 листопада і закінчиться о 19.05 в той же день; в суботу другий етап, старт о 6.50 і фініш о 16.45; в неділю третя і заключна частина гонки, старт о 5.50 і фініш о 9.20. В цілому конкуренти пройдуть маршрут цілком на асфальті протяжністю 629 км, 192 з яких розділені для 14 спеціальних заїздів на швидкість.

Цими ж вихідними закривається іспанський чемпіонат з ралі на асфальті, і іспанці Альберто Монаррі і Родріго Сан-Хуан вже математично стали переможцями Кубка для автомобілів з 2 приводними колесами з Abarth 124 rally команди SMC Junior Motorsport. Ралі Comunidad de Madrid стане для них почесним подіумом після сезону, на якому вони блискуче виступили – це четверте абсолютне місце в ралі Оуренсе, п'яте місце в Сьєрра-Морена і шосте місце в Вілья де Адехе. Гонка розпочнеться з траси Харама в декількох кілометрах від столиці Іспанії в п'ятницю, 23 листопада, о 11:30 і закінчиться на наступний день о 16.36. Маршрут становить 696 км, з яких 143 км передбачені для 9 спеціальних заїздів на швидкість.

Відмінний виступ Abarth 124 rally в Румунії з четвертим місцем в абсолютом заліку у Тінческу-Поп на ралі Сібіулуй


Ще один відмінний виступ Abarth 124 rally в Румунії: завдяки четвертому місцю в абсолютному заліку в ралі Сібіулуй, Флорін Тінческу і Аліна Поп підтверджують своє місце серед кращих в дуже жорсткому чемпіонаті Румунії з ралі.

У ралі Сібіулуй, яке відрізняється дуже швидкими особливими випробуваннями на гірських дорогах, Abarth 124 команди Rally Bernini зумів утримати стійкий темп, який дозволив румунській команді домінувати серед R-GT і сконцентруватися, щоб домогтися відмінного абсолютного результату. Загальний баланс автомобіля в поєднанні з відмінним налаштуванням і заднім приводом спайдера від Скорпіона виявився дуже ефективним, особливо на більш звивистих ділянках, де він показав велику моторність і маневреність.

Тінческу: «Завдяки такому результату ми підтвердили рівень Abarth 124 rally на всіх типах маршрутів, де необхідно було мати можливість використовувати потужність на виході з найжорсткіших поворотів, і також у нас було відмінне налаштування, яке дозволило нам отримати відмінні показники в заїздах на швидкість».

Також видовищною була гонка і на трасі Монці, де проходив шостий і передостанній раунд Abarth Selenia Trophy - в головній ролі в ній були Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione і Abarth 500 Assetto Corse.
На трасі в Бріанці на швидкості в середньому майже 160 км претенденти на титул 2018 року подарували серію дуелей в різницею в десяті частки секунди. Першу гонку виграв фін Юусо Паюранта, який на мить випередив італійця Козімо Барберіні, лідера чемпіонату в загальній класифікації. У другій молодий італієць Андреа Мабелліні набрав бали для успіху, також обійшовши Барберіні. Завдяки цим двом почесним місцям Барберіні зберігає рекорд в загальній класифікації Abarth Selenia Trophy з 232 балами проти 207 у Паюранта і 202 у Мабелліні.

Таким чином, загальний титул буде присуджений в останньому турі Abarth Selenia Trophy, який запланований на трасі Муджелло в Тоскані в суботу 27 та неділю 28 жовтня.

У Монці були не тільки змагання: члени спільноти Scorpionship, ексклюзивне співтовариство бренду Скорпіона з більш ніж 100 000 членів і місцеві клуби бренду, заповнили паддок гостинністю Abarth. Унікальна можливість, яка дозволила їм зустріти гонщиків, стежити за механіками при підготовці автомобіля, відчувати предгоночной напруга і насолодитися атмосферою легендарного паддока, подібного паддоку в Монці.

Trofeo Abarth Selenia

Результати Гонки 1: 1. Юусо Паджуранта (Фінляндія) 13 кіл - 28'47 "116, 2. Козімо Барберіні (Італія) - 0" 149; 3. Андреа Мабелліні (Італія) - 34"642; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) - 34"946; 5. Стефано Фьямінго (Італія) - 51"915; 6. Бьяджо Карузо (Італія) - 1'06"109; 7. «Джога» (Італія) - 1'14"932; 8. Крістіан Бонінсенья (Італія) - 1'29"755; 9. «Бога» (Італія) - 1'41"727, 10. Філіппо Лазддзароні (Італія) на 1 заїзді (Abarth 500 Assetto Corse); 11. Аурора Коріа (ITA) на 1 заїзді (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione.

Заїзд на швидкість: Козімо Барберіні 2'11"291, в середньому 158,8 км/год.

Результати Гонки 2: 1. Андреа Мабелліні (Італія) 12 кіл - 28'14"680; 2. Козімо Барберіні (Італія)  - 1"691; 3.  Робін Аппельквіст (Швеція) - 21"015; 4. Стефано Фьямінго (Італія) - 28"142; 5. Бьяджо Карузо (Італія) - 37"995; 6. «Джога» (Італія) - 57"930; 7. «Бога» (Італія) - 1'03"041; 8. Крістіан Бонінсенья (Італія) - 1'03"985; 9.  Філіппо Лазддзароні (Італія) - 1'37"039 (Abarth  500 Assetto Corse); 10. Аурора Коріа (ITA) на 1 заїзді (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione.

Заїзд на швидкість: Юусо Паджуранта 2'11"768, в середньому 158,3 км/год.

Classifica Generale Trofeo Abarth Selenia: 1.  Юусо Паджуранта 232 бали; 2. Юусо Паджуранта (Фінляндія) 207 балів; 3. Андреа Мабелліні (Італія) 202 бали; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) 144 бали; 5. Стефано Фьямінго (Італія) 86 балів.

TARGA FLORIO CLASSIC МОЛОДИЙ У 102 РОКИ


Це другий етап року для найстарішої гонки в світі. І ще раз Abarth стане одним з головних спонсорів позачасової Targa Florio. Підготуйтеся до уікенду парадів класичних автомобілів, захоплюючих гонок і багато, багато чого іншого. Ми чекаємо вас на Сицилії з 4 по 7 жовтня.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ З НАМИ!

ДЕНЬ ABARTH НА ТРАСІ ВАЛЛЕЛУНГА HUDDLE UP, SCORPIONS!


Двигуни ревуть, і адреналін починає текти: ось-ось почнеться день бренда Скорпіона! Абартісти з усього світу, ви готові до події року? 27 квітня День Abarth повернеться на трасу Валлелунга. Приходьте і відкрийте нову лінійку 595. Професійні гонщики порадують вас неймовірними тест-драйвами, в той час як ви зустрінете тисячі шанувальників найвідомішого в світі Скорпіона.

Відкрийте більше

НОВА ЛІНІЙКА 595 ВИБЕРІТЬ ВАШУ ГРУ


Новий Abarth 595, нарешті, тут! Виберіть модель, яка підходить вам найкраще і повеселіться. Заведіть двигун з новою вихлопною системою Active Record Monza і дайте вашому 595 Competizione заревти. Нехай всі голови повернуться на ваш новий і елегантний 595 Turismo в сірому одязі Asphalt Grey. Випробуйте себе і поділіться результатами з друзями за допомогою ексклюзивної Abarth Telemetry на 595 Pista.

Відкрийте більше

Ралі в Іспанії і Італії і гонки на трасі в Валлелунга та захоплюючий уікенд для пілотів Abarth


Швидкість і приголомшливе шоу на ралі в Іспанії і Італії і на римській трасі Валлелунга, де відбувся п'ятий раунд Abarth Selenia Trophy і шоста зустріч італійського чемпіонату F4 на базі Abarth.
В Іспанії, на ралі Принцеси Астурії, Abarth 124 rally команди SMC Junior Motorsport підтвердив першість в класифікації для автомобілів з двома приводними колесами та R-GT в іспанському чемпіонаті з ралі на асфальтових дорогах двох представників Іберійського півострова Альберто Монаррі і Родріго Санхуана, незважаючи на вихід з боротьби через сходу з дороги під час останнього спеціального тесту. До цього моменту два іспанця домінували в двох категоріях і були на 6-му місці в загальному заліку.
В Італії, на ралі Сан-Мартіно ді Кастроцца е Прім’єро, двадцятидворічний Марко Парола і дев'ятнадцятирічний Нікола Арджента, переможці класифікації до 23 років в Rally Italia Talent, дебютують в гонці за кермом Abarth 500 R3T, і їм вдається завершити довгий і вимогливий маршрут, подібний до того, який проходив по дорогах Доломітових Альп.

Trofeo Abarth Selenia

У Trofeo Abarth Selenia паритет між Італією і Скандинавією, з італійцем Козімо Барберіні на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione, першим в Гонці 1 і фіном Юуусо Паюранта, переможцем другого заїзду, в якому Барберіні був оштрафований за проїзд по піт-лейну і невиконання правил при виїзді на трасу пейс-кара.
Ці результати дозволяють Паюранта наблизитися до лідера Барберіні, який веде з 193 очками проти 178 у фіна. Третій в чемпіонаті італієць Андреа Мабелліні (141 очко), четвертий - швед Робін Аппельквіст (104). Серед Abarth 500 Assetto Corse виділяється успіх молодого Філіппо Ларрароні, який випередив Аврору Корію, переможницю серед жінок.
У першому заїзді поулмену Барберіні вдалося утриматися попереду, але в першому колі його обійшов Паюранта. У наступному заїзді італієць відіграв лідерство і, потім разом з фіном, почав підвищувати час кола, яке було нижче, ніж у кваліфікації. Темп, який ці двоє утримували до кінця, дозволив перетнути фінішну лінію в цьому ж порядку. Третє місце у наймолодшого Андреа Мабелліні, який обійшов шведа Робіна Аппельквіста. На п'ятому місці «Gioga», який був першим серед джентльменів.

У Гонці 2 вдало стартував з першого ряду Стефано Фіамінго, за яким ішов Аппельквіст, а Pajuranta зміг пробитися і зайняти третє місце. На третьому колі увійшов пайс-кар і Барберіні дізнався про це із запізненням, отримавши штраф. При повторному старті Паюранта зумів висунутися вперед і поступово віддалявся від Аппельквіста, якого в фіналі обійшов Мабелліні. Барберіні закінчив 7-м.

Наступний раунд Abarth Selenia Trophy заплановано в Монці в неділю, 7 жовтня.

Італійський Чемпіонат F4 на базі Abarth

Також в Валлелунга пройшов шостий раунд італійської серії, заброньований для наймолодших пілотів, які прийшли з картингу, на одномісних автомобілях Tatuus, оснащених 160-сильним двигуном Abarth T-Jet. Британець Оллі Колдуелл домінував на сцені, вигравши всі три гонки. У першій він обійшов бразильця Джанлуку Петекофа, у другій – іншого бразильського гонщика Енцо Фітіпальді, а в третій – знову Петекофа.
Завдяки третьому місцю в Гонці 3 італієць Леонардо Лоранді йде попереду в загальному заліку чемпіонату з 266 очками проти 257 у Фітіпальді і 228 у Колдуелла.

Чемпіон 2018 року стане відомий тільки після останнього раунду, запланованого на 28 жовтня на трасі Муджелло.

Trofeo Abarth Selenia

Класифікація в Гонці 1: 1. Козімо Барберіні (Італія) 15 кіл - 27'50"940, 2. Юусо Паюранта (Фінляндія) - 1"282; 3. Андреа Мабелліні (Італія) - 7"971; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) - 23"479; 5. «Gioga» (Італія) - 30"642; 6. Мікеле Монетті (Італія) - 37"244; 7. Луїс Мігель Рейес Асмаратс (Іспанія) - 40"547; 8. Стефано Фіамінго (Італія) - 42"029; 9. Біаджо Карузо (Італія) - 1'05"835; 10. «Boga» (Італія) - 1'28"593; 11. Філіппо Ладдзароні (Італія) за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse); 12. Аурора Корія (Італія) за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione. 
Коло на швидкість: Козімо Барберіні 1'50"447, в середньому 133.149 км/год.

Класифікація в Гонці 2: 1. Юусо Паюранта 13 кіл - 27'34"734; 2. Андреа Мабелліні - 3"216; 3. Робін Аппельквіст - 7"638; 4. Мікеле Монетті - 15"565; 5. Стефано Фіамінго - 20"597; 6. «Gioga» - 21"685; 7. Козімо Барберіні - 21"692; 8. Біаджо Карузо - 55"744; 9. «Boga» - 1'22"229; 10. Філіппо Ладдзароні - 1'26"328 (Abarth 500 Assetto Corse); 11. Аурора Корія за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione.
Коло на швидкість: Андреа Мабелліні 1'50"912, в середньому 132.591 км/год.

Загальна класифікація Trofeo Abarth Selenia: 1. Козімо Барберіні (Італія) 193 очок; 2. Юусо Паюранта (Фінляндія) - 178; 3. Андреа Мабелліні (Італія) - 141; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) - 102; 5. Стефано Фіамінго (Італія) - 62.
Загальна класифікація чемпіонату Італії F4 на базі Abarth: 1. Леонардо Лоранді (Італія) 266 очок; 2. Енцо Фітіпальді (Бразилія) - 257; 3. Оллі Колуелл (Велика Британія) - 228; 4. Петр Птачек (Чехія) - 162; 5. Федеріко Мальвестіті (Італія) - 159.

Abarth 124 rally завойовує третю перемогу в категорії в сезоні 2018 року


У Abarth 124 rally тепер 30 перемог в своїй категорії в цьому сезоні завдяки трьом перемогам, записаним в минулі вихідні французькоюї парою Ніколя Сіаменом і Антоні Вілановою в ралі Монблан-Морзін у Франції, італійками Машею Муларо і Паолою Валмассой в ралі Нова Гориця в Словенії та бельгійцями Люком Капассо і Германом Рено в ралі Нижньої Саксонії в Німеччині, які приєднуються до перемог, здобутих 1 вересня італійцями Андреа Мазеллі і Каміллою Галлезе в Австрії в ралі Вайц, а також Бітом і Жанін Віссен в Швейцарії, в Ралі-дель-Тічино.

Молодий французький гонщик Ніколя Сіамен продемонстрував в захоплююче, майстерне виконання в парі з Антоні Вілановою в ралі Монблан-Морзін, яке йде в залік чемпіонату Франції. На своєму Abarth 124 rally команди Milano Racing, він домінував над великою групою в категорії GT+ з 9 екіпажів, показав відмінний час навіть в межах загального рейтингу на спеціальних тестових етапах в дуже жорсткій, важкої боротьби з 28 повноприводними автомобілями категорії R5, які брали участь в змаганні. Успіх, завдяки якому французький пілот утримується в верхній частині категорії GT+ на чемпіонаті Франції. «Я дуже задоволений своїм виступом, - заявив Сіамен на фініші, - і хоча я вперше брав участь в цій гонці, завдяки відмінній настройці Abarth 124 rally я знову зумів пробитися в верхні позиції в загальному рейтинговому заліку».

У той же час, на ралі Нова Гориця в Словенії зареєстрований перший успіх в категорії R-GT у жіночої команди: італійок Маші Муларо і Паоли Валмассой, які виграли категорію GT, обійшовши словенську пару Матьяжа Зупанчіча і Даміяна Андрейка. Обидві команди брали участь в гонках в кольорах команди Bernini Rally.

Маша Муларо, у якої за плечима вже є успіхи в кар'єрі на Trofeo Fiat Cinquecento в 1990-х роках, була дуже щаслива: «Я була здивована тим, як я відразу відчула машину, за кермом якої я була в перший раз. Проходячи кілометр за кілометром я поступово зрозуміла, який у неї потенціал, і спробувала максимально використовувати його, щоб прийти першою».

В цей же уїк-енд, в ралі Нижньої Саксонії в Німеччині, Abarth 124 rally команди Milano Racing під керуванням бельгійців Люки Капасса і Германа Рено здобув 30-ту перемогу в класі для спайдера Abarth в цьому успішному сезоні 2018 року на Abarth 124 rally Selenia International Challenge.

Abarth 124 rally виграв чемпіонат світу FIA R-GT 2018 за етап до фінішу


Французи Рафаель Астьє і Фредерік Воклер на Abarth 124 rally команди Milano Racing виграли чемпіонат світу FIA R-GT за етап до фінішу, ставши першими в категорії, після ралі Барум Ралі Злін в Чеській Республіці в четвертому раунді серії, яка також йде в залік Чемпіонату Європи.

Три успіхи в трьох проведених гонках – Тур Де Корс, Капітал Ралі і Барум Ралі Злін – дозволяють Abarth і французькому гонщику завоювати титул чемпіона світу, коли до кінця чемпіонату залишається ще одна гонка: Ралі дю Вале, запланована в Швейцарії з 18 по 20 жовтня.

У своєму другому сезоні спайдер Скорпіона завойовує найпрестижніший титул, заброньований для вражаючих моделей Gran Turismo, підтверджуючи себе в якості кращого в категорії. У Кубку FIA R-GT пілоти Abarth 124 rally займають перші 5 позицій класифікації. За Астьє, у якого є 75 очок, йдуть італійці Андреа Нучіта (33 очка), Андреа Моданезі (30 очок), Сімоне Темпестіні (18 очок) і француз Філіп Гаш (15 очок).

Крім того, в 2018 році Abarth 124 rally зібрав цілих 26 перемог в рамках змагань Abarth 124 Selenia International Challenge, трофею одного бренду, за який борються пілоти Abarth 124 в Кубку FIA R-GT, в чемпіонаті Європи з ралі і в національних чемпіонатах Італії, Франції, Іспанії, Чеської Республіки, Швейцарії, Румунії, Словенії, Бельгії, Австрії, Німеччини та Болгарії.

На чеському ралі Барум Ралі Злін, Астьє на Abarth 124 rally команди Bernini Rally також був першим серед автомобілів з приводом на 2 колеса, обійшовши італійця (з румунською ліцензією) Сімоне Темпестіні в парі з румуном Серджіу-Себастьяном Іту. Змагання в Чеській Республіці є однією з найбільш традиційних подій чемпіонату Європи, а в цьому році в ньому бере участь 121 учасник з 12 країн, і за ним спостерігає численна і компетентна публіка. Маршрут цього року вийшов ще більш підступним через дощ, створивши проблеми італійцям Андреа Нучіті і Марко Воццо на Abarth 124 rally команди Bernini Rally, які зійшли з траси на початку першого етапу, і чехам Мартіну Раді і Югасу Ярославу, що потрапили в аварію в кінці першого дня.  

Рафаель Астьє поділився своїми емоціями на фініші: «Це був відмінний уїк-енд, в якому нас добре підтримав Abarth 124 rally команди Milano Racing, особливо у фінальній частині, коли ми боролися під дощем. Все це дозволило нам виграти дуже престижний чемпіонат, подарувавши Дому Скорпіона заслужений титул. Я хотів би подякувати моїй команді і Abarth за надійний і конкурентоспроможний автомобіль».

Турин, 27 серпня 2018 р.

Нова перемога Abarth 124 rally в категорії на R-GT Болгарії


Збільшується число національних чемпіонатів, в яких Abarth 124 rally змагається в категорії R-GT. У минулі вихідні румуни Влад Косма і Чіпріан Дорка привели Abarth 124 rally команди Napoca на перше місце в категорії на ралі в Слівені, яке йде в залік в чемпіонату Болгарії, отримавши 8-е місце в загальному рейтингу.

Пілоти Abarth 124 rally, які беруть участь в ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, тепер беруть участь в 11 національних чемпіонатах, а саме в Італії, Франції, Іспанії, Чехії, Швейцарії, Румунії, Словенії, Бельгії, Австрії, Німеччини та Болгарії, на додаток до Кубка FIA R-GT.

Abarth 124 rally завоював 24 перемоги в категорії R-GT в першій частині цього сезону. Тричі піднімалися на трибуну в загальному рейтингу пілоти Abarth 124 rally італійці Андреа Нучіта і Марко Воццо, і один раз румуни Флорин Тінеску і Аліна Поп.

Пілоти Abarth 124 rally займають перші чотири місця рейтингу FIA R-GT Cup. Очолює француз Рафаель Астір після двох його перемог в Tour de Corse і зовсім недавно в Rally di Roma Capitale. Його 50 очок ставлять його попереду італійців Андреа Нучіти (33 очка) і Андреа Моданезі з 30 очками і француза Філіпа Гаше з 18 очками.

Італійський Чемпіонат F4 з двигунами Abarth

П'ятий раунд італійського чемпіонату F4 з двигунами Abarth, в якому тридцять дуже молодих пілотів змагаються на одномісних автомобілях Taluus з двигунами Abarth T-Jet, пройшов в Імолі. Вигравши дві гонки з трьох, італієць Леонардо Лоранд обійшов бразильця Енцо Фіттіпальді, онука дворазового переможця чемпіонату Формули-1 Емерсона в загальному рейтингу. Хороший день для італійського водія був підтриманий перемогою Федеріко Мальвестіті в Гонці 3. У Лоранда 239 очок, а у Фітіпальді 223. Брит Оллі Кальдуелл в даний час займає третє місце. Наступна зустріч відбудеться 16 вересня в Валлелунге, де також будуть брати участь гонщики Trofeo Abarth Selenia.

Abarth 124 rally – нові успіхи в Європі


Словенія, Чеська Республіка та Республіка Сан-Марино – це три країни, в яких в цей уїк-енд виступила найбільша кількість Abarth 124 rally на ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, де їх пілоти 15 раз досягали успіху в Кубку FIA R-GT і в 8 національних чемпіонатах.

У Словенії команда «Берніні Ралі» виставила на ралі «Зелезнікі» команду з італійців Андреа Нучіти і Марко Воццо; в Чеській республіці команда Agrotec Czech Abarth бере участь в ралі Богемії з Мартіном Радою (Чехія) і Ярославом Югасом (Чехія); в той час як на ралі Сан-Марино, яке йде в залік чемпіонату Італії, виступають молодий Андреа Моданезі (Італія) і Роберто Мометті.

Дуже очікувався виступ Андреа Нучіти в гонці чемпіонату Словенії, після вражаючого результату, досягнутого на ралі «Віпавска»: третє місце в загальному заліку і перше місце серед автомобілів з приводом на два колеса і в категорії R-GT, і абсолютне кращий час в останньому спеціальному тесті. Але на цей раз змінюється сценарій маршруту: адже ралі «Зелезнікі» відбувається в гірській місцевості на північ від Любляни, на кордоні з Фріулі-Венеція-Джулія, на типово альпійських дорогах. Два дня змагань: спочатку в п'ятницю, 29 червня, зі стартом о 18.30 розігрувалися два спеціальних шоу-етапи – аперитив перед складною трасою на наступний день, коли суперникам доведеться пройти маршрут довжиною 271 км з 10 спеціальними етапами загальною довжиною 97 км з заїздами на швидкість: старт о 8:00 і прибуття в 20:17.

Завжди головні герої – це гори, але на цей раз за сценарієм це гори Богемії, де поміряються силою Abarth 124 rally Мартіна Ради (Чехія) і Ярослава Югаса (Чехія), головних героїв Чемпіонату з ралі Чеської Республіки. У програмі два етапи: перший відбудеться в суботу 30 червня зі стартом з Чехови о 9:30 і фінішем в 20:04 в той же день; другий стартує о 8:15 ранку в неділю 1 червня і фінішує о 14:50. Є 15 спеціальних етапів, загальною довжиною 159 км, які потрібно пройти на швидкість, а загальна протяжність всієї траси 547 км.

Ці дві гонки проходять на асфальті, тоді як на ралі Сан-Марино, в якому бере участь Андреа Моданезі, дорога ґрунтова, і це перший досвід для молодого італійця. Abarth 124 rally вже показав себе конкурентоспроможним навіть на такому дорожньому покритті з поганим зчепленням з поверхнею, де відмінного результату добилися румунські гонщики Флорін Тіческу і Аліна Поп на ралі «Арадулуй», яке йде в залік чемпіонату Румунії і відрізняється швидкою трасою. У той же час ралі Сан-Марино проходить досить звивистим маршрутом, який є серйозним випробуванням для водіїв і автомобілів. Початок в п'ятницю, 29 червня, о 14:30 і завершення першого етапу в 22:45; фінальна гонка в суботу, 30 червня, з 8:45 до 19:30. Особливих етапів 13 (загальна довжина 120 км), а вся траса має протяжність 593 км.

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7   Вперед>>

Facebook