ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Відмінні результати для Abarth 124 Rally для його перегонового дебюту на 85-му «Ралі Монте-Карло»

Це було відмінне випробування в екстремальних умовах для нового Abarth 124 Rally, який продовжив своє вдосконалення на складних дорогах 85-го «Ралі Монте-Карло» з трьома приватними командами: французи Франсуа Делекур і Домінік Савіньєна (команда Milano Racing), молодий талант з команди ACI Team Фабіо Андольфі з Мануелем Фенолі і Габріеле Нобераско з Даніеле Мічі (команда Bernini). В кінці гонки, вони були дуже задоволені і сповнені ентузіазму з приводу дебюту нового Abarth 124 Rally, який на цих особливо важких перегонах на «Ралі Монте-Карло» показав себе дуже конкурентоспроможним в руках трьох приватних екіпажів.

Перший раунд чемпіонату світу з ралі 2017 року пройшов в украй несприятливих умовах, коли більша частина траси була покрита льодом і снігом. Ця ситуація змусила всі екіпажі використовувати шиповані зимові шини практично на всіх спецділянках. Такі умови, принаймні в теорії, ставили задньопривідні автомобілі в невигідне становище, але дозволили Abarth 124 Rally продемонструвати його величезний потенціал. Він розташувався серед 20 кращих в загальному заліку з найперших етапів перегонів, в яких брали участь 76 конкурентів, 37 з яких були за кермом повнопривідних автомобілів.

У перший день автомобілі Abarth 124 Rally зайняли перші три місця в турнірній таблиці R.Gt, з Делекуром попереду Андольфі і Нобераско.

У другий день Андольфі розійшовся, піднявшись на 18-е місце в загальному заліку і закінчивши коло на 27-му місці, незважаючи на серйозну аварію на восьмій спецділянці, яка дозволила протестувати структурну міцність автомобіля, але змусила вийти з боротьби. Проте Делекур був 19-м і твердо лідирував в рейтингу R-Gt попереду багатьох моделей R5, коли на третій день він був змушений відмовитися від боротьби через поломку масляної кришки диференціала.

Габріеле Нобераско продовжив гонку без проблем, подолавши багато труднощів, як останній перевал Коль де Тюрені, завалений снігом і в дуже поганих умовах зчеплення з дорогою. Він отримав задоволення від того, що став першим водієм, який домігся відмінного результату, зайнявши друге місце в категорії R-Gt на його Abarth 124 Rally, в кінці виснажливої траси довжиною 1411 кілометрів, з яких 382 були хронометрованими.

За дебютними перегонами уважно стежив персонал Abarth, який підтримував команди Milano Racing, і Bernini Rally, і був використаний для тренування майстерності з користю для водіїв і команд, які змагатимуться в Abarth 124 Trophy в якості членів італійської команди на чемпіонаті з ралі.

В програмі сім гонок, а дуже багатий джек-пот передбачає призи в загальному заліку, для водіїв до 23 років і для команд. Всі призи – 5000 євро для переможців, 4000 євро для команд, і 2000 євро для водіїв до 23 років – є накопичувальними. Згідно з регламентом, призи будуть вручені трьом найкращим за рейтингом, в кожній гонці і фіналі і в кожній категорії. Справжньою новиною з точки зору джек-потів є додавання призу для команд з кращим рейтингом з фінальним джек-потом в розмірі 30000 євро. Переможцю в категорії до 23 років також буде надана можливість змагатися в 2017 році на Ралі Монци на офіційному Abarth 124 Rally. Інші призи відносяться до категорій ACI Sport Federal Super Course і «майстер ралі», організовані безпосередньо Abarth. Переможець загального рейтингу отримає свій власний дорожній Abarth 124 Spider.

День Abarth: Міжнародний день з маркою скорпіона

Субота, 29 жовтня, буде днем, наповненим адреналіном для всіх ентузіастів екстремальних швидкостей. Найбільша офіційна зустріч Abarth 2016 року ось-ось почнеться і збере тисячі шанувальників на чотирьох з найвідоміших і заряджених адреналіном європейських гоночних трас: Сільверстоун у Великобританії, Нюрбургрінг у Німеччині, Наварра в Іспанії і Нуволарі в Італії. Цифри відвідуваності цієї зустрічі мають бути величезними: в цілому, ця подія зможе привернути більше 3000 зареєстрованих. Програма буде однаковою на всіх чотирьох трасах, з кількома заходами, присвяченими конкретно кожному місцю. Кількість учасників буде постійно зростати - 50000 шанувальників із товариства «The Scorpionship» розкидані по всій Європі, і ви можете приєднатися до них безкоштовно на сайті scorpionship.abarth.com. Від класичних зразків, побудованих починаючи з 1949 року (рік утворення Abarth), до абсолютно нових Abarth 595 і Abarth 124 Spider, автомобілі Abarth будуть відігравати головну роль з усім завзяттям, яке завжди відрізняло їх. Відвідувачі матимуть змогу випробувати неповторні гострі відчуття від тест-драйвів, як на шосе, так і на бездоріжжі.

Майданчики будуть розділені на три зони: одна, призначена для сучасних автомобілів, одна для класичних автомобілів і одна для клубів Abarth, пов'язаних з «Scorpionship», доповнюючи програму, насичену враженнями для всієї маси шанувальників. Ті, хто прибудуть на своїх Abarth, будуть мати можливість паркуватися всередині паддока, купивши спеціальний квиток, а також дати свободу своїм машинам з можливістю керувати ними на трасах. Також буде створена розважальна зона спеціально для шанувальників Abarth різного віку, де можна буде боротися в цілковитій безпеці і до останньої секунди на автомобільних тренажерах. Шанувальники зможуть також поборотися один з одним на радіокерованих автомобілях Abarth, а також за допомогою абсолютно нової віртуальної реальності, укомплектувати новий Abarth 124 Spider усіма аксесуарами і забарвленнями, доступними в лінійці.

Abarth на шоу«Auto e Moto d'Epoca 2016»

Найважливіша виставка класичних автомобілів буде проходити в Падуї з 20 по 23 жовтня. Виставка в Падуї завжди була головною визначною пам'яткою для любителів і колекціонерів також завдяки продажам дуже великої кількості автомобілів.

33-тя виставка «Auto e Moto d'Epoca» буде відкрита найближчим часом. Alfa Romeo і Abarth представлять дорогі класичні автомобілі та новітні моделі з їх діючих лінійое – це найкращий спосіб ще раз продемонструвати унікальний характер цих легендарних брендів і історію їх автомобілів і дизайнерів, гонок і двигунів, які відзначили технічний прогрес і автоспорт в ХХ столітті.

Це буде слушною нагодою представити www.fcaheritage.com, новий портал, повністю присвячений любителям і власникам класичних автомобілів FCA. Сайт має намір стати онлайн вітриною новоствореного відділу спадщини FCA і місцем відвідування для всіх, хто цікавиться історією, подіями та заходами, що стосуються класичних автомобілів італійських брендів групи. Додаючи логотип «Heritage» до брендів Alfa Romeo Classiche, Fiat Classiche, Lancia Classiche і Abarth Classiche, веб-сайт буде ще одним виразом намірів FCA координувати всю діяльність в області історичних автомобілів як єдиного цілого, не відмовляючись від особливостей, які характеризують історію і традиції кожної марки.

Бета-версія сайту, створена як проект у постійному розвитку і підсумована в гаслі «Пристрасть не підвладна часу», вже готова до запуску. Вона буде поповнюватися з плином часу статтями, фотографіями, відео і технічною інформацією, розповідаючи історії легендарних людей і моделей, які вписали ряд найважливіших сторінок в італійській і світовій автомобільній історії. У проекті братимуть участь власники класичних автомобілів в якості головних героїв статей, присвячених їм, і посланниківзовсім нової платформи FCA Heritage.

Крім того, відвідувачам сайту буде запропоновано підписатися на інформаційний бюлетень Heritage Newsletter FCA, щоб бути в курсі діяльності і послуг, що надаються різними брендами, як наприклад, мерчендайзинг, натхненний історією брендів, звертатися за сертифікатами і користуватися спеціалізованими реставраційними послугами.

Abarth

Стенд Abarth представляє широкому загалу - вперше на виставці в Італії. - Новий Abarth 124 Rally в супроводі свого історичного попередника, Fiat 124 Abarth Rally Gr 4 з сімдесятих років і новий Abarth 124 Spider. Нещодавно з'явившись в італійських салонах, новий Abarth 124 Spider гарантує всі хвилювання і радість від водіння, які може запропонувати тільки справжній родстер. Розроблений гоночною командою Abarth, автомобіль прекрасно втілює в собі провідні цінності бренду з емблемою скорпіона: продуктивність, майстерність ручної роботи і технічну досконалість. У базову комплектацію Abarth 124 Spider входить механічний диференціал, який, як правило, присутній на спортивних автомобілях класу преміум. Вага сконцентрована між осями, а 1,4-літровий, 170-потужний двигун встановлений за передньою віссю гарантує оптимальну маневреність і чудові відчуття від водіння. Вишукана механіка і використання спеціальних матеріалів дозволяють мати вагу всього 1060 кілограмів, що приводить до співвідношення ваги до потужності 6,2 кг/к.с., кращого в своїй категорії. Крім того, система підвісок Abarth 124 Spider має спереду високу підвіску на подвійних поперечних важелях і п'ятиважельну multi-link ззаду. Така спеціальна компоновка розроблена для збільшення стійкості на поворотах і при гальмуванні в поєднанні зі спортивним налаштуванням гідропідсилювача керма.

Поруч з ним буде новий Abarth 124 Rally, концентрат чистої технології і продуктивності, який знаменує повернення бренду в цей захоплюючий і жорсткий вид автоспорту. Новий Abarth 124 Rally є поєднанням технології та продуктивності, взятих з досвіду гоночної команди Abarth, щоб повернути емблему скорпіона на найвідоміші і складні ралійні перегони. Під капотом знаходиться 1,8-літровий двигун з турбонаддувом з безпосереднім уприскуванням і двома верхніми розподільними валами. Завдяки вибору режимів, він гарантує потужність до 300 к.с. при 6500 об/хв з оптимальною кривою крутного моменту, ключовим елементом, що дозволяє водієві контролювати рульовий механізм і прискорення при надмірному куті повороту. Від швидкості перехоплює подих, а набір прискорення посилюється повним, захоплюючим звуком. Навіть коробка передач була розроблена з метою підвищення продуктивності: двигун з'єднаний з швидкою шестиступінчастою секвентальною коробкою передач з підрульовими перемикачами, а тяга забезпечується за рахунок механічного диференціала підвищеного тертя.

Fiat 124 Abarth Rally Gr.4

У порівнянні з Fiat 124 Sport Spider, від якого він походить, Fiat 124 Abarth Rally Gr.4 виграє завдяки більш потужному двигуну, даху і капоту з скловолокна, алюмінієвим дверям і значному зниженню ваги. Після налагодження, виконаного гоночною командою Abarth, автомобіль дебютував в сезоні 1972 року й продовжив брати участь в гонках до 1975 року до його заміни на 131 Abarth Rally в 1976 році. Оснащений 1,756-літровим двигуном потужністю 200 к.с., цей автомобіль може досягати максимальної швидкості 170 км/год, залежно від передавального числа головної передачі. Він двічі виграв чемпіонат Європи з ралі (в 1972 і 1975 роках) і посідав друге місце в чемпіонаті виробників протягом чотирьох років поспіль (з 1972 р. по 1975 р.).

Увага Abarth в сторону класичних автомобілів підтверджується відкриттям майстерні Officine Abarth Classiche в Турині в листопаді минулого року. Проект Abarth Classiche фокусується на кількох напрямках, таких як майстерні по відновленню, сертифікації та організації виставок, зустрічей і змагань. Успіх проекту перевищує найоптимістичніші очікування. Виконано велику кількість сертифікацій, і багато колекціонерів в даний час знаходяться в списку очікування. Більш детальну інформацію про пропоновані послуги можна отримати на веб-сайті (http://www.abarthclassiche.com).

Поточна лінійка і класичні автомобілі будуть головними дійовими особами Дня Abarth, офіційного прийому Abarth 2016 в суботу 29 жовтня, який збере тисячі шанувальників на чотирьох європейських трасах: Сільверстоун у Великобританії, Нюрбургрінг у Німеччині, Наварра в Іспанії і Таціо Нуволарі недалеко від Павії, в Італії.

Всі чотири події будуть організовані за однаковою програмою з деякими місцевими відмінностями і охоплять постійно зростаюче 50000-тисячне співтовариство шанувальників «The Scorpionship», до якого ви можете приєднатися безкоштовно на сайті scorpionship.abarth.com.

Abarth з Валентино Россі і Хорхе Лоренцо в команді Movistar Yamaha MotoGP Team в Сільверстоуні, Великобританія

Abarth об'єднав зусилля команди Movistar Yamaha MotoGP Team в Сільверстоуні для 12-го туру чемпіонату MotoGP. Гонка на цій трасі з багатою історією, до речі, однією з найшвидших на всьому чемпіонаті, почалась з Валентино Россі на другому місці в рейтингу, за яким слідує його товариш по команді Хорхе Лоренцо, який є третім.

У Великобританії у багатьох шанувальників є власні автомобілі Abarth. Цей успіх був досягнутий завдяки лінійці, яка постійно еволюціонує: 595 Abarth пропонується у трьох рівнях комплектації (595, 595 Turismo і 595 Competizione) і з трьома рівнями потужності, щоб задовольнити потреби все більш вимогливих і компетентних клієнтів. Багато з введених оновлень є результатом досвіду, накопиченого при розробці 695 Biposto, що отримав назву «найменший суперкар», який об'єднує емоційний зміст і справжні гоночні технології в автомобілі для доріг загального користування.

Новим також є Abarth 124 Spider. Він розроблений, щоб задовольнити смаки навіть найвибагливіших водіїв, нова модель Abarth обладнана заднім приводом, найсучаснішою підвіскою і 4-циліндровим двигуном 1.4 MultiAirTurbo потужністю 170 к.с. в парі з шестиступінчастою механічною коробкою або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач Sequenziale Sportivo з підрульовими перемикачами на кермі.

Abarth – учасник «Classic Days» в замку Дік

«Classic Days», щорічна зустріч, присвячена автомобілям минулих років, буде проходити з 5 по 7 серпня в середньовічному замку Дік недалеко від Дюссельдорфа, в Німеччині. Захід надасть можливість для майже 30 тисяч очікуваних відвідувачів особисто і близько познайомитися з двома легендарними моделями зі знаком скорпіона: Abarth 124 Rally Gr.4 (1975) і Abarth 131 Rally Gr.4 (1976).

Два раритети, які також будуть задіяні на маршруті навколо чарівного замку, належать до колекції FCA Heritage, нової організації, яка координує всю діяльність корпорації, пов'язану з класичними автомобілями. Обидва класичних автомобілі були відновлені інженерами Officine Abarth Classicheв Турині. Зокрема, проект Abarth Classiche включає в себе реставраційну майстерню і отримання сертифікатів від Abarth Register, який координує торговельні виставки, зустрічі та конкурси. Як і слід було очікувати, ця програма домоглася великого успіху, про що свідчить велика кількість вже виданих сертифікатів і численні заявки в листі очікування. Зв'язок між сучасними моделями та моделями, які встановили так багато рекордів в автомобільному світі, є одним із секретів комерційного успіху бренду.

Якщо говорити точніше, то в порівнянні з Fiat 124 Sport Spider, продовженням якого він є, Fiat 124 Abarth Rally Gr.4 має більш потужний двигун і значно легшу вагу завдяки його верхній частині і капоту, виконаним зі скловолокна, і алюмінієвим дверям. Повернувшись на сцену завдяки Squadra Corse Abarth, автомобіль дебютував в гоночному сезоні 1972 року і продовжував брати участь в гонках до 1975 року, коли він був замінений на 131 Abarth Rally 1976 року. Оснащений 1,756-літровим двигуном потужністю 200 к.с., цей автомобіль може досягати максимальної швидкості 170 км/ч залежно від передавального числа головної передачі. Він двічі вигравав чемпіонат Європи з ралі (в 1972 і 1975 роках) і посідав друге місце в чемпіонаті виробників протягом чотирьох сезонів поспіль (з 1972 до 1975 року). Двоколірна жовто-червона модель, яка буде представлена на «Classic Days» має те ж забарвлення як Abarth 124 Spider Rally, який був другим на чемпіонаті світу в 1974 і 1975 роках.

Настільки ж легендарний другий автомобіль з емблемою скорпіона, який чекає заходи в Німеччині – 1978 Fiat 131 AbarthRally в забарвленні спонсора, компанії Alitalia. Побудований на основі дводверного корпусу першої серії, Fiat 131 AbarthRally був оснащений двигуном з чотирма циліндрами і двома розподільними валами, узятим від дволітрового Fiat і вдосконаленим Abarth. Шосейна версія мала робочий об'єм 1995 см3 і потужність 140 л.с., посилену до 235 на гоночній версії. Це був «золотий вік» так званої Групи 4: технічні правила позволяли командам трансформувати повсякденні сімейні седани в справжні гоночні автомобілі. Бренд виграв чемпіонський титул серед світових виробників вперше після свого дебюту в 1977 році з Fiat 131 AbarthRally. Захистили титул в 1978 році водії Вальтер Рьорль і Маркку Ален. Німецько-фінський дует знову виграв титул в 1980 році, а Рьорль з чотирма перемогами був оголошений чемпіоном світу в категорії водіїв. Якби в 1977 і 1978 роках існував офіційний рейтинг серед водіїв, Ален став би чемпіоном світу вже тоді.

І, нарешті, в якості ще більшого підтвердження міцного зв'язку між минулим і сьогоденням, до класичних моделей приєднається Abarth 124 Spider, модель, який чудово втілює в собі цінності бренду: продуктивність, увагу до деталей і технічну досконалість. Розроблена, щоб задовольнити навіть смаки найвибагливіших водіїв, нова модель Abarth оснащена заднім приводом, найсучаснішою підвіскою і 4-циліндровим двигуном 1.4 MultiAir Turbo 170 к.с. в парі з шестиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач Sequenziale Sportivo з підрульовими пелюстками управління.

Захоплення від водіння автомобілів Abarth можна ще раз відчути завдяки членству в «The Scorpionship», єдиному офіційному співтоваристві, присвяченому власникам, колекціонерам, членам клубів Abarth і ентузіастам. Реєстрація на сайті thescorpionship.abarth.com дає ряд істотних переваг, пільг і можливостей також в плані змагань через ексклюзивні запрошення на неформальні зустрічі для шанувальників Abarth.

Презентація нового Abarth 124 Rally в Сардинії

Представлений вперше в березні минулого року на автосалоні в Женеві, а потім на 100-й ТаргаФлоріо, Abarth 124 Rally зробив свій дебют на сцені чемпіонату світу з ралі в Італії, на ралі Сардинії, яке відбулось в червні з четверга 9 по неділю 12 червня. Автомобіль був виставлений в парку ParcoAssistenza, на сцені посеред природи, щоб продемонструвати амбітний технічний проект.

Новий Abarth 124 Rally – дійсно концентрація технології і продуктивності, плід досвіду гоночної команди AbarthRacingTeam, щоб повернути Abarth на найславетніші і складні ралійні траси зі спеціальними тестами на розпеченому асфальті і підступному слизькому льоді.

Через понад сорок років після його останньої офіційної гонки, ралі Монте-Карло в 1976 році, Abarth 124 Rally повертається з тієї ж філософією: перевірити технічні рішення дорожніх машин в екстремальних умовах і гарантувати всім клієнтам Abarth відмінну продуктивність і максимальну надійність.

Він призначений для всіх тих, хто розділяє увагу бренду до викликів і цінностей світу гонок.

Під капотом приховується двигун 1800 см3 з турбонаддувом прямого вприскування і подвійним верхнім розподільчим валом. Завдяки різним вибираним режимам, він забезпечує потужність до 300 к.с. при 6500 оборотах на хвилину і оптимальну криву крутного моменту, ключовий елемент, який дозволяє досягти збалансованості між управлінням кермом водія і прискоренням при надмірної обертальності. Продуктивність захоплює дух, потужне прискорення відрізняється глибоким, захоплюючим звуком. Проект розроблявся, щоб забезпечити надійність і продуктивність також в екстремальних умовах, характерних для ралі: лід, бруд, пил, води, спека.

Навіть коробка передач була розроблена для підвищення продуктивності: двигун з'єднаний з швидкою 6-ступінчастою послідовної коробкою передач з підрульовими перемикачами, а тяга забезпечується за рахунок механічного саблоківного диференціала.

Автоперегони для Abarth це не тільки адреналін, а й полігон, щоб експериментувати з рішеннями, які гарантують продуктивність і азарт. З метою підвищення конкурентоспроможності у 124 Rally, інженери AbarthRacingTeam працювали з чіткими цілями: в першу чергу, зниження ваги і загальної збалансованості. З цієї причини, двигун встановлений позаду передньої осі; для кабіни і моторного відсіку, були використані легкі міцні матеріали, в той час як м'який верх був замінений на жорсткий верх з вуглецевого волокна. За допомогою цих особливостей розподіл ваги трохи зміщується на задню вісь, щоб забезпечити максимальну тягу навіть в умовах низького зчеплення з дорогою. Центр ваги додатково знижений в порівнянні з дорожнім автомобілем на користь зчеплення з дорогою і однозначно продуктивності.

Новий Abarth 124 Spider був народжений легким і маневреним, а версія Rally була доопрацьована, щоб бути першою на змаганнях. Омологація в категорії FIA R-GT зажадала підсилення конструкції, щоб гарантувати ще більшу стійкість до напружень і найвищі стандарти безпеки для екіпажу, і кузов має тепер запобіжний каркас, який також має завдання збільшити жорсткість при крученні і посилити точки з'єднання "верхніх опор".

Весь проект був націлений на пошук максимальної ефективності та ергономіки, забезпечуючи екіпажу не тільки відмінну продуктивність, але і увагу до кожної дрібниці, наприклад, розташування внутрішніх елементів управління і вільний простір в кабіні.

На ралі автомобілі піддаються екстремальним напруженням, і саме тому оптимальна механічна схема серійного автомобіля отримала подальший розвиток. Система підвіски – передня незалежна 2-важільна і заднябагатоважільна–забезпечують оптимізовану кінематику і тепер встановлюються на спеціальних підрамниках, які забезпечують при цьому більш високу механічну міцність і значне зниження ваги, в той час як металеві з'єднання гарантують високу точність водіння.

Для того, щоб забезпечити максимальне зчеплення з дорогою в будь-яких умовах і адаптуватися до різних ділянок, техніки з RacingTeam були надзвичайно обережні при розробці можливостей підвіски, яка пропонує широке регулювання кутів нахилу, велику довжинуходу для складних поверхонь і, перш за все, гідравлічні 4-ходові амортизатори, так що поведінку при стисненні і відскоку і реакцію на високі або низькі частоти можна налаштувати дуже точно, щоб допомогти водієві відчувати машину.

Висококласна механіка розрахована на нове покоління електронної системи, щоб забезпечити максимальну продуктивність на дорозі і оптимізувати вагу і габаритні розміри. Завдяки високому рівню інтеграції, всі основні елементи управління ергономічно згруповані на кермі. Таким чином, водій може, наприклад, вибрати різні калібрування двигуна або вибрати режим для використання контролю тяги: від режиму для швидких маршрутів по хорошій дорозі до режиму, призначеного для підтримки водіння в умовах низького зчеплення з поверхнею.Вторинні елементи управління при цьому зосереджені в районі консолі, щоб вони також включалисявід навігатора в критичних умовах або під час переїздів.

Сучасний гоночний автомобіль повинен бути розроблений не тільки для забезпечення максимальної продуктивності, але і щоб дозволити водіям, штурманам і технікам покладатися на машину, яка може задовольнити їх очікування і адаптуватися до різнихумов експлуатації і ситуацій. Ось чому новий Abarth 124 Rally буде пропонувати можливість вибору різних конфігурацій і налаштувань в чисто механічному плані, від таких як висота від землі, і до зовнішнього лакофарбового покриття, щоб нагадувати про незабутні тріумфи бренду Abarth в ралі по всьому світу.

І, нарешті, код SE139 проекту сягає корінням в пульсуюче серце історії бренду, стосуючись безпосередньо Карла Абарта. Абревіатура SE означає "Спорт" і "Експериментальний" – прямий зв'язок з такими цінностями Абарта, як майстерність і технічний прогрес. Порядковий номер 139, з іншого боку, нагадує нам про те, щоза свою 67-річну історію Abarth розробляв в середньому два гоночних проекту в рік: видатне досягнення, яким можуть похвалитися небагато інших виробників автомобілів.

Abarth знову повернувся в світ ралі, завдяки видатній майстерності колективу

Колектив Abarth наполегливо працював в своєму пошуку технічних партнерів і спонсорів у верхній частині категорії. Одним з них є компанія PetronasSelenia, яка завжди брала участь у створенні високотехнологічних, високоефективних мастильних матеріалів, які внесли свій вклад в розвиток двигуна. Група AdlerPelzer, в свою чергу, грала головну роль у виробництві індивідуально розроблених компонентів для комбінованого автомобіля, аMichelin була обрана в якості технічного партнера для розробки шин.

Проект Abarth 124 Rally також є приголомшливою вітриною для декількох італійських компаній, об'єднаних багаторічним досвідом роботи в світі гонок. Ось лише кілька з них: Sabelt, один з найвідоміших брендів в гоночному секторі, який вніс свій внесок у вигляді виняткових сидінь в формі раковини, ременів безпеки та інших пристроїв безпеки, а також Kappa, провідний бренд в галузі спортивного одягу, яку носить весь колектив AbarthRacingTeam. З механічної точки зору, конструкція кузова і компоновка підвіски були повністю перероблені технічною групою Abarth в тісній співпраці з LM Gianetti, компанією, заснованою більше 40 років тому, яка брала участь в розробці першого Abarth 124 Rally. У свою чергу EXT SHOX надала своє власне спеціальне ноу-хау для розробки амортизаторів з регулюванням у чотирьох положеннях.

BMC підтримувало команду в розробці системи впуску, яка є принципово важливою для того, щоб гарантувати постійну і надійну роботу двигуна. Легкі і в той же час міцні гоночні колісні диски були розроблені і виготовлені компанією OZ Racing, справжньою легендою в світі автоспорту.

Нарешті, інтер'єр був повністю оновлений (так само, як для дорожньої версії) з використанням оббивки Alcantara® на приладовій панелі і сидіннях. Ця 100% італійська технологічна тканина знижує загальну вагу автомобіля і запобігає відображенню сонячного світла в кабіні, а також забезпечує максимальне прилягання в точках контакту між водієм і автомобілем.

Команда пристрасно працювала, щоб повністю оновити символ миру ралі подібно Abarth 124 Rally, а привід на задні колеса є синонімом задоволення не тільки для водіїв, а й для публіки, яка, безумовно, буде вражена Abarth 124 Rally і його маневреністю.

Новий 124 Rally, виконаний із застосуванням найпередовіших технологій, доступних на сьогоднішній день, повертає солодкі спогади про світ ралі, коли в сімдесятих роках гонки були особливо захоплюючими і користувалися величезним успіхом.

І, нарешті, ще дещо нове: починаючи з сьогоднішнього дня новий 124 Rally можна замовити на сайті www.racing.abarth.com або написавши на 124rally@abarth.com. Команда AbarthRacingTeam і дилери AbarthRacing, природно, доступні всім клієнтам, щоб відповісти на питання і задовольнити всі технічні та комерційні вимоги.

Нова лінійка 595 – ще більше Abarth

Минуло трохи більше двох місяців з моменту запуску Abarth 124 Spider і тепер бренд з торговою маркою Scorpion знову робить сенсацію. Новий Abarth 595 є продовженням культової моделі: більш потужні двигуни, більше обладнання в базовій комплектації і безліч інноваційних продуктів, деякі з яких, як правило, передбачаються для автомобілів вищого сегменту.

З початком продажів в червні в регіоні EMEA нова модель Abarth відновлює свою репутацію компактного, легкого і маневреного автомобіляі як унікальної моделі з точки зору комплектації і тюнінгу. Іншими словами, новий Abarth 595 є природним спадкоємцем моделі, запущеної в 2008 році, яка продається по всьому світу. Ключовими факторами дуже успішної стратегіїєпродуктивність, технології і знаковий італійський стиль.

Доступний з кузовом хетчбек або кабріолет, новий Abarth 595 пропонується в трьох рівнях комплектації (595, 595 Turismo і 595 Competizione) і з трьома рівнями потужності двигунів, щоб задовольнити потреби все більш вимогливих і компетентних клієнтів. Багато з введених модернізацій є результатом досвіду, накопиченого в результаті розвитку 695 Biposto, що отримав назву "найменший суперкар", який пропонує справжні гоночні відчуття і технології на автомобілі для доріг загального користування.

Відмітна, але доступна 595 версія є моделлю базовій комплектації Abarth і пропонує все стандартне обладнання, щоб гарантувати типове насолодження від Scorpion і задоволення від водіння. Більш того, 595 є ідеальною базою для водіїв, які хочуть перебудовувати свій автомобіль протягом довгого часу, щоб він завжди виглядав унікальним.

Версії 595 Competizione і 595 Turismo представляють дві інші відмітні душі Abarth. Перша з них, більш "пурістична", призначена для тих, хто любить продуктивність і безкомпромісну спортивність. Друга, в свою чергу, заснована на типових цінностях італійських компактних Гран-туризмо і ідеально підходить для використання в містах.

Двигун і коробка передач

Одне з найбільших нововведень – це збільшення потужності двигуна 1.4 T-jet, встановленого на версіях 595 і 595 Turismo. Перший забезпечує 145 к.с. і 206 Нм максимального крутного моменту, в той час як другий досягає 165 л.с. і 230 Нм. Більш того, останній оснащений турбіною Garrett. З іншого боку, 595 Competizione з його 180 л.с. – автомобіль для водіїв, які жадають гоночного адреналіну в плані продуктивності і технічних характеристик. Прискорення 0-100 за 6,7 секунди, а потім безпечне гальмування завдяки збільшеній гальмівній системі Brembo з 4-поршневими алюмінієвими супортами буде приємним в сидіннях, покритих чохлами «Abarth Corsa bySabelt». Крім того, двигун також досягає питомої потужності 132 к.с./літр завдяки високопродуктивній вихлопній системі Record Monza з двома режимами. Ця ексклюзивна функція доступна на замовлення на решті частини лінійки разом з вихлопною системою Record Modena, яка забезпечує таку ж продуктивність в поєднанні з менш агресивним видом вихлопної труби.

У стандартній комплектації всі варіанти двигуна 1.4 T-jet йдуть в парі з механічною п'ятиступінчастою коробкою передач, але вони можуть бути також в парі з роботизованою секвентальною коробкою передач Abarth з підрульовими перемикачами.

Abarth D.A.M.

Новий Abarth 595 є єдиним автомобілем у своєму сегменті, у якого є по-справжньому ексклюзивний механічний самоблоківний диференціал (Abarth D.A.M.), гарантуючий чудову продуктивність.

Доступний на замовлення, механічний самоблоківний диференціал Abarth доступний на 595 Competizione з механічною коробкою передач – він є прямим результатом досвіду, набутого на 695 Biposto.

Механічний диференціал підвищеного тертя Abarth використовує весь потенціал 595 Competizione повністю і поліпшує зчеплення з дорогою в екстремальних умовах. Механічний диференціал підвищеного тертя забезпечує адекватну передачу крутного моменту між передніми колесами, коли має менше зчеплення (типовим прикладом є різна швидкість виходів з поворотів, виконуваних з високим бічним навантаженням). Це обладнання дозволяє водієві закінчити поворот і усуває недостатню обертальність.

Abarth D.A.M. входить в новий пакет Performance – доступний на Новому Abarth 595 Competizione тільки з механічною коробкою передач – який включає в себе 17-дюймові колісні диски Supersport і сидіння зі шкіри Sabelt або Alcantara® з карбоновою оболонкою, різьблену алюмінієву емблему 595 і червоний, білий або чорний глянсовий пакет кастомізації для індивідуалізації зовнішнього вигляду автомобіля.

Гальма, підвіска і кнопка Sport

У базовій комплектації на 595 Turismo і 595 Competizione установлені задні амортизатори Koni FSD, які оптимізують відчуття від водіння і безпеку за рахунок поліпшення зчеплення з дорогою, керованості і стійкості. Також ті ж амортизатори встановлені в базовій комплектації на передній підвісці 595 Competizione зі значним збільшенням динамічних характеристик. Крім того, в флагманській версії лінійки є гальмівна система Brembo з 4-поршневими алюмінієвими моноблоковими фіксованими супортами – червоний в базовій комплектації або на замовлення сірий, чорний або жовтий – в поєднанні з вентильованими і перфорованими дисками 305 мм. Супорти в базовій комплектації чорного кольору на 595 Turismo і червоного або жовтого кольору в якості альтернативи.

І, нарешті, новий Abarth 595 також має кнопку Sport, щоб міняти різні параметри автомобіля: від максимального вихідного крутного моменту до налаштування підсилювача рульового механізму і отримати відчуття більшої м'якості і чуйності. Крім того, система регулює калібрування педалі акселератора, щоб гарантувати більш швидкий відгук, а приладова панель TFT переключається в гоночну конфігурацію в чудовому стилі Abarth.

Екстер'єр

На зовнішній стороні, Новий Abarth 595 має безліч нових особливостей, які покращують продуктивність. Передня частина, наприклад, була перероблена і тепер має збільшений повітрозабірник: це покращує контроль тепла в відсіку двигуна і збільшує охолоджуючу здатність на 18%. Таким чином, продуктивність і регулярність відбору потужності двигуна збільшуються навіть у разі більш екстремального гоночного налаштування.

Інженери Abarth також попрацювали на задньому бампері, створюючи більш виражений дифузор. Також для для кожного рівня комплектації були створені спеціальні вставки бампера. Це матово-чорні для 595, за кольором кузова на 595 Turismo і сірі Tar Cold Grey на 595 Competizione.

Передні і задні оптичні блоки також нові, з поліеліптичними фарами і світлодіодними вогнями денного світла на всій лінійці в якості стандартного обладнання. На замовлення доступні ксенонові фари. Вони забезпечують кращу якість випромінюваного світла і відмінну ефективність при будь-яких погодних умовах, так як вони майже в три рази яскравіше і більш міцні, ніж звичайні галогенні фари.

Нові 17-дюймові колісні диски GranTurismo (в базовій комплектації на 595 Turismo) на 7% легше і мають більш ніж на 50% більшу поверхню вентиляції для збільшення відведення тепла, і, як наслідок, більш послідовну роботу гальмівної системи. Відмінні риси нового Abarth 595 включають в себе нову матову хромовану обробку на версіях 595 і Turismo, нові обтічники дзеркал (матові хромовані на 595 Turismo, в колір з кузовом на 595 і сірі Tar Cold Grey на 595 Competizione) і бічні смуги (в базовій комплектації на 595 Competizione), тепер більш широкі і довгі, щоб залучати до бренду Abarth більше уваги.

Доступний в 15 кольорах кузова – в тому числі з пастельних, металевих і тришарових фарб і п'яти двоколірних покриттів – збудлива колірна палітра Нового Abarth 595 включає в себе, крім стандартного сірого Pista Grey, ексклюзивний жовтий Modena Yellow, до сих пір доступний тільки на 695 Biposto Record, спортивний і яскравий новий червоний Abarth Red Pastel і новий тришаровий білий Iridato White. Дебютують три нових двоколірних комбо: Scorpione Black / Podio Blue і Scorpione Black / Record Grey і Pista Grey / Abarth Red.

І, нарешті, три пакети для кастомізації зовнішнього вигляду автомобіля доступні на замовлення з боковим стікером Abarth, обтічниками дзеркал і вставками на передніх і задніх бамперах в трьох кольорах: білий, чорний або червоний.

Інтер'єр

Усередині новий Abarth 595 теж абсолютно новий. Нові технічні матеріали, такі як Alcantara® і вуглецеве волокно знову підтверджують спортивний характер моделі. Крім того, нова оббивка доступна на всьому модельному ряді.

Зокрема, версія 595 пропонує особливі оббиті тканиною сидіння Abarth, що відрізняються незвичайною бічною підтримкою. Версія 595 Turismo поставляється з чорними, коричневими або червоними шкіряними сидіннями, в той час як в базовій комплектації на 595 Competizione сидіння обшиті «Corsa by Sabelt»– одні з кращих сидінь на ринку в даний момент. Вони забезпечують виняткову бічну підтримку і ідеально підходять для спортивного водіння, завдяки своїй здатності точно передавати кожне мінімальне зміщення навантаження на водія. Сидіння мають обшивку з тканини з новою графікою і матеріалами для максимального прилягання. Доступні також варіанти зі шкіри та Alcantara® в відтінках чорного або жовтувато-коричневого кольору.

Крім того, було розроблено нове плоске рульове колесо з видошукачем, щоб гарантувати ефективне спортивне водіння. Так, стандартне кермо для версії Competizione виконане з технічних матеріалів, таких як вуглецеве волокно і Alcantara®. Приладова панель, яка завжди була однією з найбільш знакових особливостей 595, спеціально відрізняється для кожної версії: в колір кузова на 595, матова сіра на 595 Turismo і сіра Tar Cold Grey на 595 Competizione.

Карбонова приладова панель, взята від 695 Biposto, тепер доступна в якості додаткового обладнання і може бути замовлена, щоб ще більше прикрасити пасажирський салон 595 Competizione.

Інновації продовжує абсолютно нова спортивна приладова панель, у якій поліпшена читаність, особливо з новою графікою, яка є характерною для режиму Sport. Крім того, освітлення манометрів зроблено білим з тим, щоб зробити читання більш зручним і швидким.

Інформаційно-розважальна система

Всі версії оснащені системою UconnectTM 5" Radio з сенсорним екраном і Uconnect Live Services в якості стандартного устаткування (також з вбудованим навігатором і радіо DAB за запитом). Також вперше з'являється в лінійці UconnectTM 7" HD, швидка платформа з екраном високої чіткості, навігатор та цифрове радіо DAB. Система UconnectTM 7" HD поставляється з екраном високої роздільної здатності та Abarth Telemetry для виміру продуктивності водіння за встановленими схемами для вивчення стилю водіння і його поліпшення. Також її можна кастомізувати – є можливість записувати нові треки і зберігати їх для подальшого пошуку, щоб порівнювати виконання. Завдяки попередньо встановленим точкам інтересу (СТО Abarth та інші значущі місця бренду) тепер кожен власник може "зібрати" спеціальні значки. Результатами і успіхами можна поділитися на соціальних сторінках.

Apple, CarPlay і Google Android Auto, які вважаються кращими відповідниками для Apple iOS і Android – стануть доступні на замовлення на Uconnect 7 ". Це дасть швидкий і легкий доступ до всіх функцій і змістів смартфона на сенсорному екрані нових Abarth 595.

І, нарешті, витончена і потужна система BeatsAudioTM з сімома динаміками, яка з'явилася на новому Abarth 595. Вона, безумовно, завоює серця навіть найвибагливіших любителів музики.

Розроблена в співробітництві з Beats доктора Dre, система BeatsAudioTM може похвалитися вражаючою загальною потужністю 480 Вт і має 8-канальний цифровий підсилювач з удосконаленим алгоритмом вирівнювання, здатний відтворювати весь звуковий спектр, який співак відчуває під час запису в студії.

Аудіо система Beats AudioTM має два твітера з купольною мембраною, встановлені на передніх стійках, два мідвуфера 165 мм на передніх дверях, два широкосмугових динаміка 165 мм в задніх бокових панелях і один сабвуфер 200 мм в середині багажники в відсіку запасного колеса.

Тріумф Abarth у конкурсі «Motor Klassik Awards 2016»

Читачі німецького журналу "MotorKlassik" Abarth 595 в "малій" категорії, причому вже другий рік поспіль.

Церемонія нагородження конкурсу «MotorKlassik 2016», організованого німецьким спеціалізованим автомобільним журналом із читацькою аудиторією понад 22 000 фахівців, більшість з яких є класичними власниками автомобілів, відбулася вчора ввечері в середньовічному замку Дейка, недалеко від Дюссельдорфа. Опитування, розділене по категоріях моделей, мало на меті виявити, які нинішні автомобілі мають потенціал стати безсмертними символами - чи "FutureClassics". Нагорода є важливим показником колекційних тенденцій автомобілів завтрашнього дня.

Abarth 595 має ДНК гоночного автомобіля. Сама назва є даниною поваги одному з найуспішніших гоночних автомобілів 1960-х років, який зробив відомим автомобільного виробника Карло Абарта. Класичний Abarth 595 пожинав перемогу і після перемоги, завдяки його (скромному за сьогоднішніми мірками) 32-сильному двигуну, тоді як його сучасний аналог розвиває в п'ять разів більшу потужність, створюючи збуджуючі відчуття від водіння. Доступний як седан або кабріолет, модельний ряд Abarth 595 включає в себе три рівні комплектації («Elaborabile», «Turismo» і «Competizione»), три рівня потужності 1,4-літровий двигун T-jet (140 к.с., 160 л.с., і 180 к.с.) і дві коробки передач (п'ятиступінчаста механічна або роботизована послідовна). Abarth 695 Biposto, відомий як "найменший суперкар", завершує лінійку. Маючи потужність 190 к.с., автомобіль гарантує на повсякденних дорогах гострі відчуття і технології справжнього гоночного автомобіля.

Abarth на міжнародному автосалоні Женева 2016

Abarth повертається на міжнародну арену Женевського автосалону 2016 з великою новиною: дебют Abarth 124 Spider. Спадкоємець родстера, який привів Fiat до його першої перемоги чемпіонату Європи з ралі в 1970-і роках, це веселий, нетрадиційний автомобіль який має стати символом задоволення від водіння так само, як і його попередник. Будучи справжнім Abarth, новий 124 Spider призначений для гострих відчуттів і продуктивності і володіє всіма якостями, необхідними, щоб задовольнити навіть самих прискіпливих водіїв: привід на задні колеса, вишукані підвіски і 4-циліндровий двигун 1.4 MultiAirTurbo 170 к.с. під капотом, доступний з шестиступінчастою механічною коробкою або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач SequenzialeSportivo з підрульовим перемиканням передач. Його стиль і пропорції також висловлюють динамізм в кращому вигляді: обтічний силует, витягнутий капот, два місця біля задньої осі, щоб дійсно "відчувати" дорогу. Дизайн інтер'єру відображає майстерність виконання, яке завжди характеризувало бренд Scorpion, не кажучи вже про пристрої для забезпечення безпеки і комфорту.

Abarth 695 BipostoRecord

Поруч з новим Spider, відвідувачі зможуть також відкрити для себе Abarth 695 BipostoRecord, версію, створену, щоб відсвяткувати п'ятдесятиріччя двох рекордів у прискоренні –рекорди на чверті милі і 500 метрах – встановлені Карло Абартом на гоночній трасі в Монці в 1965 році. Він має ексклюзивне покриття «ModenaYellow» з пакетом «Тар ColdGrey» і емальовану емблему «695 Record» на боці. Під капотом у нього двигун 1,4 T-jet, посилений до 190 к.с. для справжньої продуктивності: він досягає максимальної швидкості 230 км/год і розганяється від 0 до 100 км/год за 5,9-секунди. Ця спеціальна серія поставляється з великою кількістю технічних особливостй, безпосередньо взятих з гоночних автомобілів, таких як титанова штанга бокової стійкості, 18-дюймові легкосплавні колісні диски, негабаритна гальмівна система Brembo, вихлопна система Akrapovic, регульовані гідродемпфери і механічний самоблоківний диференціал.

Abarth 595 Competizione

В центрі уваги буде також Abarth 595 Competizione, модель, яка виникла з досвіду, накопиченого інженерами Abarth на гоночних трасах. Його приводить в дію двигун 1.4 T-Jet 180 к.с. категорії Euro 6 з турбонагнітачем Garrett, який доступний з п'ятиступінчастою механічною коробкою або послідовною роботизованою коробкою передач Abarth. Автомобіль з продуктивністю 225 км/год представлений на стенді з чорним покриттям FullBlack.

Гонки

Гонки є фундаментальною частиною ДНК Abarth і сезон 2016 буде для бренду дуже напруженим. Події будуть включати AbarthTrophy, з Abarth 500 AssettoCorse і Abarth 695 AssettoCorseEvoluzione, у якості зірок шоу, і чемпіонати формула 4 в Італії і Німеччині. Крім того, в цьому році планується відкриття турніру AbarthCupClassics, в якому вперше будуть конкурувати старовинні моделі.

Стенд

Деталі стенда Abarth в Женеві нагадують про майстерню OfficineAbarth, виготовлену із залізних балок, грубого бетону і підлоги з металевих плит, відполірованих автомобільними шинами. Для публіки це буде як відвідування реальної майстерні механіка, який працює із вмілою самовідданістю над двигуном. Це спадщина Карло Абарта, майстерність виконання для досягнення постійного технічного прогресу і продуктивності. Сьогодні OfficineAbarth – це місце з багатою історією, яке націлене в майбутнє, далеко в майбутнє: воно є ідеальним для запуску нового Abarth 124 Spider.

Abarth в центрі уваги на Лондонському Класичному Автосалоні 2016

Abarth в центрі уваги на Лондонському Класичному Автосалоні 2016

З 18 по 21 лютого, Abarth братиме участь на автосалоні London Classic Car Show з метою оголосити про запуск в Великобританії ініціативи «Abarth Classiche», в честь святкування епічної історії експлуатаційних характеристик, спортивної величі і рекордів бренду Scorpion. Будуть представлені дві машини, які, безсумнівно, привернуть увагу особливої публіки, що складається з колекціонерів, експертів і ентузіастів. На стенді Scorpion – D21, в виставковому центрі ExCeLExhibition Centre–будуть представлені Abarth 695 Biposto Record, в даний час у виробництві, і класичний Fiat Abarth 1000 Monoposto Record Class G 1965 року випуску.

Злиття історичної спадщини і спрага безперервного технічного прогресу є частиною ДНК бренду Scorpion, що також демонструють представлені в Лондоні автомобілі і амбітна ініціатива «Abarth Classiche». Даний проект, вперше запущений в листопаді минулого року в Officine Abarth в Мірафіорі в Турині, організований в різних аспектах, від відновлення до Abarth Register, який координує шоу, заходи, зустрічі та змагання.

Наступність між діючими моделями і тими, які добилися великих автомобільних рекордів, є одним із секретів комерційного успіху бренду, також і в Великобританії. Минулий рік був найкращим на сьогоднішній день роком для Abarth на ринку Великобританії, загальна кількість продажів склала 2743 автомобілів, що відповідає збільшенню на 67% в порівнянні з 2014 роком.

Новий Abarth 695 Biposto Record віддає належне незвичайному рекорду, встановленому в 1965 році Карло Абартом. У віці 57 років засновник бренду вирішив спробувати побити рекорд розгону на чверті милі на автомобілі G Class, на гоночній трасі в Монці. Після того, як протягом деякого часу він не брав участі в гонках і не міг знайти потрібного пілота, він вирішив скинути 30 кг і самому прослизнути в вузьку кабіну. Його зусилля були винагороджені в жовтні 1965 року, коли Fiat Abarth 1000 Monoposto Record Class G, 105 к.с., встановив нові рекорди розгону на дистанції чверть милі і 500 метрів. На одномісному автомобілі був використаний двигун 982 куб.см з двома карбюраторами Weber 40 і двома верхніми розподільними валами. У повній відповідності з філософією Abarth турбота про високі технічні показники привела до приголомшливого рівня продуктивності.

Той факт, що для Abarth "Продуктивність - це образ мислення" втілена в 695 Biposto Record, який також можна побачити на стенді. Вона являє собою ідеальний синтез між ходовими якостями і гоночними відчуттями, завдяки кращому співвідношенню ваги до потужності (5,2 кг/к.с.) і кращому прискоренні (від 0 до 100 км/год за 5,9 сек) в своїй категорії. Автомобіль має винятковий колір кузова «Modena Yellow», прикрашений титановою обробкою передньої металевої смуги, дверних ручок, задньої ручки «Tar Cold Grey» і емальованої емблеми «695 Record» на боці, а також має алюмінієвий капот. В інтер'єрі спеціальна приладова панель, сидіння з вставками з карбону і бирками з номерами. Висока продуктивність вперше забезпечується за рахунок самоблоківного механічного диференціала в поєднанні з механічною коробкою передач (а не з зубчастими муфтами). Ідеальне поєднання робочих характеристик, якості ручної роботи і уваги до деталей. Ця серія обмеженого випуску – всього 133 автомобілі, відповідно до кількості рекордів, що належать бренду Scorpion –поставляється з 18-дюймовими колісними дисками, посиленою гальмівною системою Brembo і вихлопною системою Akrapovic.

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7 8   Вперед>>

Facebook