ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Нова перемога Abarth 124 rally в категорії на R-GT Болгарії


Збільшується число національних чемпіонатів, в яких Abarth 124 rally змагається в категорії R-GT. У минулі вихідні румуни Влад Косма і Чіпріан Дорка привели Abarth 124 rally команди Napoca на перше місце в категорії на ралі в Слівені, яке йде в залік в чемпіонату Болгарії, отримавши 8-е місце в загальному рейтингу.

Пілоти Abarth 124 rally, які беруть участь в ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, тепер беруть участь в 11 національних чемпіонатах, а саме в Італії, Франції, Іспанії, Чехії, Швейцарії, Румунії, Словенії, Бельгії, Австрії, Німеччини та Болгарії, на додаток до Кубка FIA R-GT.

Abarth 124 rally завоював 24 перемоги в категорії R-GT в першій частині цього сезону. Тричі піднімалися на трибуну в загальному рейтингу пілоти Abarth 124 rally італійці Андреа Нучіта і Марко Воццо, і один раз румуни Флорин Тінеску і Аліна Поп.

Пілоти Abarth 124 rally займають перші чотири місця рейтингу FIA R-GT Cup. Очолює француз Рафаель Астір після двох його перемог в Tour de Corse і зовсім недавно в Rally di Roma Capitale. Його 50 очок ставлять його попереду італійців Андреа Нучіти (33 очка) і Андреа Моданезі з 30 очками і француза Філіпа Гаше з 18 очками.

Італійський Чемпіонат F4 з двигунами Abarth

П'ятий раунд італійського чемпіонату F4 з двигунами Abarth, в якому тридцять дуже молодих пілотів змагаються на одномісних автомобілях Taluus з двигунами Abarth T-Jet, пройшов в Імолі. Вигравши дві гонки з трьох, італієць Леонардо Лоранд обійшов бразильця Енцо Фіттіпальді, онука дворазового переможця чемпіонату Формули-1 Емерсона в загальному рейтингу. Хороший день для італійського водія був підтриманий перемогою Федеріко Мальвестіті в Гонці 3. У Лоранда 239 очок, а у Фітіпальді 223. Брит Оллі Кальдуелл в даний час займає третє місце. Наступна зустріч відбудеться 16 вересня в Валлелунге, де також будуть брати участь гонщики Trofeo Abarth Selenia.

Abarth 124 rally – нові успіхи в Європі


Словенія, Чеська Республіка та Республіка Сан-Марино – це три країни, в яких в цей уїк-енд виступила найбільша кількість Abarth 124 rally на ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, де їх пілоти 15 раз досягали успіху в Кубку FIA R-GT і в 8 національних чемпіонатах.

У Словенії команда «Берніні Ралі» виставила на ралі «Зелезнікі» команду з італійців Андреа Нучіти і Марко Воццо; в Чеській республіці команда Agrotec Czech Abarth бере участь в ралі Богемії з Мартіном Радою (Чехія) і Ярославом Югасом (Чехія); в той час як на ралі Сан-Марино, яке йде в залік чемпіонату Італії, виступають молодий Андреа Моданезі (Італія) і Роберто Мометті.

Дуже очікувався виступ Андреа Нучіти в гонці чемпіонату Словенії, після вражаючого результату, досягнутого на ралі «Віпавска»: третє місце в загальному заліку і перше місце серед автомобілів з приводом на два колеса і в категорії R-GT, і абсолютне кращий час в останньому спеціальному тесті. Але на цей раз змінюється сценарій маршруту: адже ралі «Зелезнікі» відбувається в гірській місцевості на північ від Любляни, на кордоні з Фріулі-Венеція-Джулія, на типово альпійських дорогах. Два дня змагань: спочатку в п'ятницю, 29 червня, зі стартом о 18.30 розігрувалися два спеціальних шоу-етапи – аперитив перед складною трасою на наступний день, коли суперникам доведеться пройти маршрут довжиною 271 км з 10 спеціальними етапами загальною довжиною 97 км з заїздами на швидкість: старт о 8:00 і прибуття в 20:17.

Завжди головні герої – це гори, але на цей раз за сценарієм це гори Богемії, де поміряються силою Abarth 124 rally Мартіна Ради (Чехія) і Ярослава Югаса (Чехія), головних героїв Чемпіонату з ралі Чеської Республіки. У програмі два етапи: перший відбудеться в суботу 30 червня зі стартом з Чехови о 9:30 і фінішем в 20:04 в той же день; другий стартує о 8:15 ранку в неділю 1 червня і фінішує о 14:50. Є 15 спеціальних етапів, загальною довжиною 159 км, які потрібно пройти на швидкість, а загальна протяжність всієї траси 547 км.

Ці дві гонки проходять на асфальті, тоді як на ралі Сан-Марино, в якому бере участь Андреа Моданезі, дорога ґрунтова, і це перший досвід для молодого італійця. Abarth 124 rally вже показав себе конкурентоспроможним навіть на такому дорожньому покритті з поганим зчепленням з поверхнею, де відмінного результату добилися румунські гонщики Флорін Тіческу і Аліна Поп на ралі «Арадулуй», яке йде в залік чемпіонату Румунії і відрізняється швидкою трасою. У той же час ралі Сан-Марино проходить досить звивистим маршрутом, який є серйозним випробуванням для водіїв і автомобілів. Початок в п'ятницю, 29 червня, о 14:30 і завершення першого етапу в 22:45; фінальна гонка в суботу, 30 червня, з 8:45 до 19:30. Особливих етапів 13 (загальна довжина 120 км), а вся траса має протяжність 593 км.

Блискучий Abarth на ралі Syntium в Чеській Республіці і на трасі в Мізано на чемпіонаті Selenia Trophy і F4 Championship


Це були кілька захоплюючих днів для Abarth 124 rally на ралі Syntium в Чеській Республіці і на трасі Misano World Circuit в Мізано, де під час гоночного тижня ACI Racing Weekend пройшло шість захоплюючих гонок під вивіскою Abarth. Вся увага була спрямована на одномісні Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione, Abarth 500 Assetto Corse і F4 Tatuus з двигунами Abarth T-Jet.

Чудовий виступ Abarth 124 rally з команди Agrotec Team на ралі Syntium в Чехії під управлінням Мартіна Ради (Чехія) і Ярослава Югаса (Чехія), які завершили перше коло на другому місці в рейтингу R-GT, але на жаль потім були змушені вийти з гонки. Гонка була особливо складною, але настільки ж багатообіцяючою через велику кількість ґрунтових доріг, які чергуються зі спеціальними етапами на асфальті, які завжди були ідеальним місцем, щоб підкреслити характеристики Abarth 124 rally. Автомобіль оснащений сучасною електронною системою контролю тяги і подачі живлення, яка дозволяє водіям налаштовувати параметри для кожного спеціального етапу і знаходити оптимальне рішення для будь-якої місцевості.

Не випадково Abarth 124 rally показав найкращі результати на найскладнішій місцевості, на снігу і льоду під час ралі Монте-Карло, де Андреа Нучіта зайняв четверте місце в загальному заліку – підтвердивши себе в ролі кандидата WRC на титул чемпіона – на засніженій ділянці з заїздом на час. Це автомобіль, якій поєднує в собі сучасну технологію з захоплюючим заднім приводом, даруючи гострі відчуття для водіїв і глядачів.

Abarth Selenia Trophy на трасі Мізано Адріатіко

У трьох раундах Abarth Selenia Trophy на трасі Misano Adriatico було три різних переможця: Козімо Барберіні (Італія) посів перше місце, Андреа Мабелліні (Італія) – друге, а в третьому раунді переміг фін Юусо Паджуранта. Третій раунд був проведений як компенсація скасованого організаторами у вихідні в Le Castellet, Франція через погану погоду.
Під час першої гонки, що проходила ввечері в суботу 16 червня, Паджуранта і Барберіні вели боротьбу, чергуючи обгони і переслідування, і італієць взяв верх тільки в самому кінці. Мабелліні прийшов третім відразу після перших двох.

Гонка 2 стартувала в неділю вранці з переставленими позиціями (перший класифікований в Гонці 1 починав з восьмої позиції в сітці), змусивши діючого чемпіона і лідера в класифікації 2018 року провести кілька сміливих обгонів, щоб отримати перевагу вже в кінці першого кола. Він посів перше місце на фініші, в той час як Мабелліні пробивався слідом за ним і закінчив другим. В кінці гонки організатори дали Барберіні штраф, через що він повернувся на друге місце, дозволивши молодому пілотові Мабелліні досягти своєї першої абсолютної перемоги.

Гонка 2, яку спочатку планувалося провести на трасі Paul Ricard в Le Castellet (Франція), почалася о 6 годині вечора в неділю. Аппельквіст, Паджуранта, Вольпато і Барберіні повели жорстоку битву прямо зі старту. Барберіні отримав прокол і був змушений зійти, дозволивши Паджуранта здобути перемогу над Аппельквістом і Вольпато.
Барберіні як і раніше очолює загальний рейтинг Trofeo Abarth Selenia з 121 очком, за ним слідують Мабелліні і Паджуранта, кожен по 92 очка.

У категорії Abarth 500 Assetto Corse подвійний успіх зовсім молодого Філіппо Ладзароні (Італія), який обійшов Аврору Коріа (Італія), першу в жіночій класифікації.
Великою була підтримка від шанувальників Abarth з місцевих клубів і об'єднання Scorpionship, які протягом усього уїк-енду підігрівали гостинність Abarth, уважно стежачи за командами і пілотами Trofeoі  насолоджуючись передстартовою атмосферою на піт-лейні. Було також багато тестів, які відвідувачі змогли виконати на автомобілях Abarth 695 Competizione і 124 Spider на трасі, названій на честь Марко Сімончеллі.

Наступна зустріч з Abarth Selenia Trophy відбудеться в Муджелло 15 липня.

Хет-трик для Enzo Fittipaldi на чемпіонаті Італійська Формула-4

Це був червоний день для молодого гонщика Енцо Фіттіпальді (Бразилія), який завоював три заслужені перемоги на четвертий день чемпіонату Італійська Формула-4. Зараз він очолює класифікацію з Лоренцо Лоранді на другому місці, який відстає всього на один пункт. Лоранді отримав друге і четверте місце.

Фітіпальді стартував з поул-позишн в Гонці 1 і втримав лідерство до фінішу з Петром Птачек з Чехії другим, а Яном Родігесом з Гватемали третім. Перші три позиції були однаковими в Гонці 2, в той час як Лоранді знову був налаштований по-бойовому в третьому раунді і прийшов другим, а за ним Птачек.

«Після того, як довелося двічі зійти в Монці, мені просто потрібно було виграти тут, і я відчував себе особливо спокійно на цьому треку», - заявив Енцо Фіттіпалді в кінці уїк-енду. «Я тепер один з лідерів в чемпіонаті, але Лоранді дуже сильний».

Наступний раунд італійського Чемпіонату Формула-4 запланований 29 липня на Імолі.

Турин, 18 травня 2018 р.

Подорожуйте стильно на кожній дорозі.


Настає літо! Що може бути краще, ніж сісти в свій Abarth 695 Rivale і насолодитися поїздкою, відзначеною елегантністю і продуктивністю? Це може бути уїк-енд на море або день на дорозі, але ви будете виділятися, де б ви не були, завдяки цій комбінації традицій та інновацій. Отже встрибуйте на борт і приготуйтеся дихати найчистішою насолодою.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Прогноз погоди: червень стане найгарячішим місяцем!


В цьому році літні температури починаються рано, а акція «Дні Abarth» зупиняється у Франції, Португалії, Великобританії та Іспанії на чотири розпечених травневих збори, щоб дійсно підняти ртутний стовпчик. Чотири дні потужних двигунів, складні завдання і блискуча продуктивність. Отже не забудьте хороший сонцезахисний крем, тому що «Дні Abarth» залишать свій слід!

ПРИДБАЙТЕ КВИТКИ

Нехай дитинство триває довго.


Коли ви були дитиною, ви не могли дочекатися, щоб пограти на вулиці  у літню спеку. Чому тепер не так – ви стали дорослими? Зробіть перерву в роботі, проблемах і зобов’язаннях. Сядьте в ваш 124 Spider Turismo, опустіть м’який верх і просто отримуй  те задоволення. Ви побачите, дорога схожа на велику ігрову площадку, насичену адреналіном. Отже ви готові знову пограти?

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Trofeo Abarth Selenia 2018


Десятий сезон Trofeo Abarth Selenia скоро стартує в Імолі, на одній з найпрестижніших і технічних гонок в Італії. У наступні вихідні швидкі автомобілі Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione і Abarth 500 Assetto Corse будуть кидати виклик один одному в двох гонках, які, як очікується, будуть як завжди захоплюючими.

Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione розвиває потужність 215 к.с., а його послідовна коробка передач забезпечує чудову продуктивність на всіх трасах. Abarth 500 Assetto Corse, з іншого боку, з його 190 л.с. є доступом до автомобільного спорту для молодих пілотів. Дві моделі на трасі, але цілих п'ять класифікацій - абсолютна, Abarth 500 Assetto Corse, молодше 18 років, чоловіки і жінки.

Сезон Abarth Selenia Trophy буде включати в себе сім змагань з двох гонок кожне. Перша гонка відбудеться 29 квітня в Імолі. За нею послідує Ле Кастелле (Франція) 13 травня, Мізано 24 червня, Муджелло 15 липня, Валлелунга 16 вересня, Монца 7 жовтня і, нарешті, Муджелло 28 жовтня.

У паддоках Abarth гарантує обслуговування запасних частин на гоночній трасі з присутністю технічних фахівців для консультацій і зону гостинності з харчуванням для екіпажів і команд.

На стартовій лінії будуть деякі із зірок минулих випусків, в тому числі Козімо Барберіні з Тоскани, який виграв останні два випуски Trofeo, Юусо Паюранта з Фінляндії і Андреа Мабелліні – молодий талант з Брешії.

У випуску Trofeo Abarth Selenia цього року особливу увагу буде приділено молодим пілотам від 16 до 18 років, які також в цьому році зможуть взяти участь в чемпіонаті в рамках угоди з ACISport, яка допомагає початківцям отримати гоночні ліцензії, а також пропонує їм спеціальні тестові сесії.

Новим у формулі кожного заходу в цьому році є введення кваліфікаційної сесії «суперпул» для пілотів, які показали вісім кращих результатів за часом в регулярних кваліфікаційних заїздах.

На змаганнях Trofeo Abarth Selenia члени «Scorpionship» – офіційної спільноти Abarth, що нараховує понад 100 000 членів – будуть запрошені насолодитися адреналіновим уїк-ендом в паддоку і випробувати гострі відчуття на піт-лейні разом з пілотами перед стартом.

Учасники також зможуть протестувати всі моделі Abarth – 124 Spider, 595 Pista, 595 Competizione і 595 Turismo - на трасі і на дорогах біля гоночної траси з професійними пілотами поруч з ними і дізнатися секрети останніх доповнень до модельного ряду 2018 року, таких як 695 Rivale і 124GT.

Програма на вихідні передбачає безкоштовні заняття в суботу, 28 квітня, о 12:20 і дві кваліфікації о 19:15 і 19:50. Гонки пройдуть о 9:55 і о 17:00 в неділю. Перша буде транслюватися в прямому ефірі на Sportitalia, друга - о 19:30.

Турин, 27 квітня 2018 р.

ABARTH 695 RIVALE ДВІ ЛЕГЕНДИ. ОДИН ДУХ.


Внутрішня обробка Abarth 695 Rivale - ідеальне поєднання традицій та інновацій двох великих компаній італійської промисловості: Abarth і Riva.

Ви можете вибрати ексклюзивну передню панель з карбону, педалі з нержавіючої сталі і карбонові вставки, які перенесуть вас на новий рівень естетичного задоволення.

Або ви також можете підняти настрій душі Rivale, вибравши пакет Mahogany Pack, в який входять кришка передньої панелі, видошукач рульового колеса, дверні пороги і ручка важеля перемикання передач.

ABARTH 595 PISTA. ЕФЕКТИВНИЙ ЗВ'ЯЗОК


Підніміть планку розваг і спробуйте новий цифровий досвід водіння на вашому Abarth 595 Pista, завдяки системі Uconnect™ Link, сумісній з Apple CarPlay і Android Auto™, включеній в 7" Uconnect™ HD.

Підключіть свій смартфон і насолоджуйтеся найкращою технологією «вільні руки»: дзвоніть, надсилайте та отримуйте повідомлення, встановлюйте найкращий маршрут або обирайте пісні та списки відтворення одним натисненням кнопки, не знімаючи рук з керма.  
 

І це ще не все, оскільки інтеграція Apple CarPlay та Android Auto™ гарантує улюблену музику, найкращі маршрути, всі новини та найкращі соціальні мережі на борту. Це особливий зв'язок між вами та вашою машиною.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ABARTH 595 PISTA. ЕФЕКТИВНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Підніміть планку розваг і спробуйте новий цифровий досвід водіння на вашому Abarth 595 Pista, завдяки системі Uconnect™ Link, сумісній з Apple CarPlay і Android Auto™, включеній в 7" Uconnect™ HD.

Підключіть свій смартфон і насолоджуйтеся найкращою технологією «вільні руки»: дзвоніть, надсилайте та отримуйте повідомлення, встановлюйте найкращий маршрут або обирайте пісні та списки відтворення одним натисненням кнопки, не знімаючи рук з керма.  
 

І це ще не все, оскільки інтеграція Apple CarPlay та Android Auto™ гарантує улюблену музику, найкращі маршрути, всі новини та найкращі соціальні мережі на борту. Це особливий зв'язок між вами та вашою машиною.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7 8   Вперед>>

Facebook