ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Ралі в Іспанії і Італії і гонки на трасі в Валлелунга та захоплюючий уікенд для пілотів Abarth


Швидкість і приголомшливе шоу на ралі в Іспанії і Італії і на римській трасі Валлелунга, де відбувся п'ятий раунд Abarth Selenia Trophy і шоста зустріч італійського чемпіонату F4 на базі Abarth.
В Іспанії, на ралі Принцеси Астурії, Abarth 124 rally команди SMC Junior Motorsport підтвердив першість в класифікації для автомобілів з двома приводними колесами та R-GT в іспанському чемпіонаті з ралі на асфальтових дорогах двох представників Іберійського півострова Альберто Монаррі і Родріго Санхуана, незважаючи на вихід з боротьби через сходу з дороги під час останнього спеціального тесту. До цього моменту два іспанця домінували в двох категоріях і були на 6-му місці в загальному заліку.
В Італії, на ралі Сан-Мартіно ді Кастроцца е Прім’єро, двадцятидворічний Марко Парола і дев'ятнадцятирічний Нікола Арджента, переможці класифікації до 23 років в Rally Italia Talent, дебютують в гонці за кермом Abarth 500 R3T, і їм вдається завершити довгий і вимогливий маршрут, подібний до того, який проходив по дорогах Доломітових Альп.

Trofeo Abarth Selenia

У Trofeo Abarth Selenia паритет між Італією і Скандинавією, з італійцем Козімо Барберіні на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione, першим в Гонці 1 і фіном Юуусо Паюранта, переможцем другого заїзду, в якому Барберіні був оштрафований за проїзд по піт-лейну і невиконання правил при виїзді на трасу пейс-кара.
Ці результати дозволяють Паюранта наблизитися до лідера Барберіні, який веде з 193 очками проти 178 у фіна. Третій в чемпіонаті італієць Андреа Мабелліні (141 очко), четвертий - швед Робін Аппельквіст (104). Серед Abarth 500 Assetto Corse виділяється успіх молодого Філіппо Ларрароні, який випередив Аврору Корію, переможницю серед жінок.
У першому заїзді поулмену Барберіні вдалося утриматися попереду, але в першому колі його обійшов Паюранта. У наступному заїзді італієць відіграв лідерство і, потім разом з фіном, почав підвищувати час кола, яке було нижче, ніж у кваліфікації. Темп, який ці двоє утримували до кінця, дозволив перетнути фінішну лінію в цьому ж порядку. Третє місце у наймолодшого Андреа Мабелліні, який обійшов шведа Робіна Аппельквіста. На п'ятому місці «Gioga», який був першим серед джентльменів.

У Гонці 2 вдало стартував з першого ряду Стефано Фіамінго, за яким ішов Аппельквіст, а Pajuranta зміг пробитися і зайняти третє місце. На третьому колі увійшов пайс-кар і Барберіні дізнався про це із запізненням, отримавши штраф. При повторному старті Паюранта зумів висунутися вперед і поступово віддалявся від Аппельквіста, якого в фіналі обійшов Мабелліні. Барберіні закінчив 7-м.

Наступний раунд Abarth Selenia Trophy заплановано в Монці в неділю, 7 жовтня.

Італійський Чемпіонат F4 на базі Abarth

Також в Валлелунга пройшов шостий раунд італійської серії, заброньований для наймолодших пілотів, які прийшли з картингу, на одномісних автомобілях Tatuus, оснащених 160-сильним двигуном Abarth T-Jet. Британець Оллі Колдуелл домінував на сцені, вигравши всі три гонки. У першій він обійшов бразильця Джанлуку Петекофа, у другій – іншого бразильського гонщика Енцо Фітіпальді, а в третій – знову Петекофа.
Завдяки третьому місцю в Гонці 3 італієць Леонардо Лоранді йде попереду в загальному заліку чемпіонату з 266 очками проти 257 у Фітіпальді і 228 у Колдуелла.

Чемпіон 2018 року стане відомий тільки після останнього раунду, запланованого на 28 жовтня на трасі Муджелло.

Trofeo Abarth Selenia

Класифікація в Гонці 1: 1. Козімо Барберіні (Італія) 15 кіл - 27'50"940, 2. Юусо Паюранта (Фінляндія) - 1"282; 3. Андреа Мабелліні (Італія) - 7"971; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) - 23"479; 5. «Gioga» (Італія) - 30"642; 6. Мікеле Монетті (Італія) - 37"244; 7. Луїс Мігель Рейес Асмаратс (Іспанія) - 40"547; 8. Стефано Фіамінго (Італія) - 42"029; 9. Біаджо Карузо (Італія) - 1'05"835; 10. «Boga» (Італія) - 1'28"593; 11. Філіппо Ладдзароні (Італія) за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse); 12. Аурора Корія (Італія) за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione. 
Коло на швидкість: Козімо Барберіні 1'50"447, в середньому 133.149 км/год.

Класифікація в Гонці 2: 1. Юусо Паюранта 13 кіл - 27'34"734; 2. Андреа Мабелліні - 3"216; 3. Робін Аппельквіст - 7"638; 4. Мікеле Монетті - 15"565; 5. Стефано Фіамінго - 20"597; 6. «Gioga» - 21"685; 7. Козімо Барберіні - 21"692; 8. Біаджо Карузо - 55"744; 9. «Boga» - 1'22"229; 10. Філіппо Ладдзароні - 1'26"328 (Abarth 500 Assetto Corse); 11. Аурора Корія за 1 коло (Abarth 500 Assetto Corse). Всі інші на Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione.
Коло на швидкість: Андреа Мабелліні 1'50"912, в середньому 132.591 км/год.

Загальна класифікація Trofeo Abarth Selenia: 1. Козімо Барберіні (Італія) 193 очок; 2. Юусо Паюранта (Фінляндія) - 178; 3. Андреа Мабелліні (Італія) - 141; 4. Робін Аппельквіст (Швеція) - 102; 5. Стефано Фіамінго (Італія) - 62.
Загальна класифікація чемпіонату Італії F4 на базі Abarth: 1. Леонардо Лоранді (Італія) 266 очок; 2. Енцо Фітіпальді (Бразилія) - 257; 3. Оллі Колуелл (Велика Британія) - 228; 4. Петр Птачек (Чехія) - 162; 5. Федеріко Мальвестіті (Італія) - 159.

Abarth 124 rally завойовує третю перемогу в категорії в сезоні 2018 року


У Abarth 124 rally тепер 30 перемог в своїй категорії в цьому сезоні завдяки трьом перемогам, записаним в минулі вихідні французькоюї парою Ніколя Сіаменом і Антоні Вілановою в ралі Монблан-Морзін у Франції, італійками Машею Муларо і Паолою Валмассой в ралі Нова Гориця в Словенії та бельгійцями Люком Капассо і Германом Рено в ралі Нижньої Саксонії в Німеччині, які приєднуються до перемог, здобутих 1 вересня італійцями Андреа Мазеллі і Каміллою Галлезе в Австрії в ралі Вайц, а також Бітом і Жанін Віссен в Швейцарії, в Ралі-дель-Тічино.

Молодий французький гонщик Ніколя Сіамен продемонстрував в захоплююче, майстерне виконання в парі з Антоні Вілановою в ралі Монблан-Морзін, яке йде в залік чемпіонату Франції. На своєму Abarth 124 rally команди Milano Racing, він домінував над великою групою в категорії GT+ з 9 екіпажів, показав відмінний час навіть в межах загального рейтингу на спеціальних тестових етапах в дуже жорсткій, важкої боротьби з 28 повноприводними автомобілями категорії R5, які брали участь в змаганні. Успіх, завдяки якому французький пілот утримується в верхній частині категорії GT+ на чемпіонаті Франції. «Я дуже задоволений своїм виступом, - заявив Сіамен на фініші, - і хоча я вперше брав участь в цій гонці, завдяки відмінній настройці Abarth 124 rally я знову зумів пробитися в верхні позиції в загальному рейтинговому заліку».

У той же час, на ралі Нова Гориця в Словенії зареєстрований перший успіх в категорії R-GT у жіночої команди: італійок Маші Муларо і Паоли Валмассой, які виграли категорію GT, обійшовши словенську пару Матьяжа Зупанчіча і Даміяна Андрейка. Обидві команди брали участь в гонках в кольорах команди Bernini Rally.

Маша Муларо, у якої за плечима вже є успіхи в кар'єрі на Trofeo Fiat Cinquecento в 1990-х роках, була дуже щаслива: «Я була здивована тим, як я відразу відчула машину, за кермом якої я була в перший раз. Проходячи кілометр за кілометром я поступово зрозуміла, який у неї потенціал, і спробувала максимально використовувати його, щоб прийти першою».

В цей же уїк-енд, в ралі Нижньої Саксонії в Німеччині, Abarth 124 rally команди Milano Racing під керуванням бельгійців Люки Капасса і Германа Рено здобув 30-ту перемогу в класі для спайдера Abarth в цьому успішному сезоні 2018 року на Abarth 124 rally Selenia International Challenge.

Abarth 124 rally виграв чемпіонат світу FIA R-GT 2018 за етап до фінішу


Французи Рафаель Астьє і Фредерік Воклер на Abarth 124 rally команди Milano Racing виграли чемпіонат світу FIA R-GT за етап до фінішу, ставши першими в категорії, після ралі Барум Ралі Злін в Чеській Республіці в четвертому раунді серії, яка також йде в залік Чемпіонату Європи.

Три успіхи в трьох проведених гонках – Тур Де Корс, Капітал Ралі і Барум Ралі Злін – дозволяють Abarth і французькому гонщику завоювати титул чемпіона світу, коли до кінця чемпіонату залишається ще одна гонка: Ралі дю Вале, запланована в Швейцарії з 18 по 20 жовтня.

У своєму другому сезоні спайдер Скорпіона завойовує найпрестижніший титул, заброньований для вражаючих моделей Gran Turismo, підтверджуючи себе в якості кращого в категорії. У Кубку FIA R-GT пілоти Abarth 124 rally займають перші 5 позицій класифікації. За Астьє, у якого є 75 очок, йдуть італійці Андреа Нучіта (33 очка), Андреа Моданезі (30 очок), Сімоне Темпестіні (18 очок) і француз Філіп Гаш (15 очок).

Крім того, в 2018 році Abarth 124 rally зібрав цілих 26 перемог в рамках змагань Abarth 124 Selenia International Challenge, трофею одного бренду, за який борються пілоти Abarth 124 в Кубку FIA R-GT, в чемпіонаті Європи з ралі і в національних чемпіонатах Італії, Франції, Іспанії, Чеської Республіки, Швейцарії, Румунії, Словенії, Бельгії, Австрії, Німеччини та Болгарії.

На чеському ралі Барум Ралі Злін, Астьє на Abarth 124 rally команди Bernini Rally також був першим серед автомобілів з приводом на 2 колеса, обійшовши італійця (з румунською ліцензією) Сімоне Темпестіні в парі з румуном Серджіу-Себастьяном Іту. Змагання в Чеській Республіці є однією з найбільш традиційних подій чемпіонату Європи, а в цьому році в ньому бере участь 121 учасник з 12 країн, і за ним спостерігає численна і компетентна публіка. Маршрут цього року вийшов ще більш підступним через дощ, створивши проблеми італійцям Андреа Нучіті і Марко Воццо на Abarth 124 rally команди Bernini Rally, які зійшли з траси на початку першого етапу, і чехам Мартіну Раді і Югасу Ярославу, що потрапили в аварію в кінці першого дня.  

Рафаель Астьє поділився своїми емоціями на фініші: «Це був відмінний уїк-енд, в якому нас добре підтримав Abarth 124 rally команди Milano Racing, особливо у фінальній частині, коли ми боролися під дощем. Все це дозволило нам виграти дуже престижний чемпіонат, подарувавши Дому Скорпіона заслужений титул. Я хотів би подякувати моїй команді і Abarth за надійний і конкурентоспроможний автомобіль».

Турин, 27 серпня 2018 р.

Нова перемога Abarth 124 rally в категорії на R-GT Болгарії


Збільшується число національних чемпіонатів, в яких Abarth 124 rally змагається в категорії R-GT. У минулі вихідні румуни Влад Косма і Чіпріан Дорка привели Abarth 124 rally команди Napoca на перше місце в категорії на ралі в Слівені, яке йде в залік в чемпіонату Болгарії, отримавши 8-е місце в загальному рейтингу.

Пілоти Abarth 124 rally, які беруть участь в ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, тепер беруть участь в 11 національних чемпіонатах, а саме в Італії, Франції, Іспанії, Чехії, Швейцарії, Румунії, Словенії, Бельгії, Австрії, Німеччини та Болгарії, на додаток до Кубка FIA R-GT.

Abarth 124 rally завоював 24 перемоги в категорії R-GT в першій частині цього сезону. Тричі піднімалися на трибуну в загальному рейтингу пілоти Abarth 124 rally італійці Андреа Нучіта і Марко Воццо, і один раз румуни Флорин Тінеску і Аліна Поп.

Пілоти Abarth 124 rally займають перші чотири місця рейтингу FIA R-GT Cup. Очолює француз Рафаель Астір після двох його перемог в Tour de Corse і зовсім недавно в Rally di Roma Capitale. Його 50 очок ставлять його попереду італійців Андреа Нучіти (33 очка) і Андреа Моданезі з 30 очками і француза Філіпа Гаше з 18 очками.

Італійський Чемпіонат F4 з двигунами Abarth

П'ятий раунд італійського чемпіонату F4 з двигунами Abarth, в якому тридцять дуже молодих пілотів змагаються на одномісних автомобілях Taluus з двигунами Abarth T-Jet, пройшов в Імолі. Вигравши дві гонки з трьох, італієць Леонардо Лоранд обійшов бразильця Енцо Фіттіпальді, онука дворазового переможця чемпіонату Формули-1 Емерсона в загальному рейтингу. Хороший день для італійського водія був підтриманий перемогою Федеріко Мальвестіті в Гонці 3. У Лоранда 239 очок, а у Фітіпальді 223. Брит Оллі Кальдуелл в даний час займає третє місце. Наступна зустріч відбудеться 16 вересня в Валлелунге, де також будуть брати участь гонщики Trofeo Abarth Selenia.

Abarth 124 rally – нові успіхи в Європі


Словенія, Чеська Республіка та Республіка Сан-Марино – це три країни, в яких в цей уїк-енд виступила найбільша кількість Abarth 124 rally на ралі Abarth 124 Selenia International Challenge, де їх пілоти 15 раз досягали успіху в Кубку FIA R-GT і в 8 національних чемпіонатах.

У Словенії команда «Берніні Ралі» виставила на ралі «Зелезнікі» команду з італійців Андреа Нучіти і Марко Воццо; в Чеській республіці команда Agrotec Czech Abarth бере участь в ралі Богемії з Мартіном Радою (Чехія) і Ярославом Югасом (Чехія); в той час як на ралі Сан-Марино, яке йде в залік чемпіонату Італії, виступають молодий Андреа Моданезі (Італія) і Роберто Мометті.

Дуже очікувався виступ Андреа Нучіти в гонці чемпіонату Словенії, після вражаючого результату, досягнутого на ралі «Віпавска»: третє місце в загальному заліку і перше місце серед автомобілів з приводом на два колеса і в категорії R-GT, і абсолютне кращий час в останньому спеціальному тесті. Але на цей раз змінюється сценарій маршруту: адже ралі «Зелезнікі» відбувається в гірській місцевості на північ від Любляни, на кордоні з Фріулі-Венеція-Джулія, на типово альпійських дорогах. Два дня змагань: спочатку в п'ятницю, 29 червня, зі стартом о 18.30 розігрувалися два спеціальних шоу-етапи – аперитив перед складною трасою на наступний день, коли суперникам доведеться пройти маршрут довжиною 271 км з 10 спеціальними етапами загальною довжиною 97 км з заїздами на швидкість: старт о 8:00 і прибуття в 20:17.

Завжди головні герої – це гори, але на цей раз за сценарієм це гори Богемії, де поміряються силою Abarth 124 rally Мартіна Ради (Чехія) і Ярослава Югаса (Чехія), головних героїв Чемпіонату з ралі Чеської Республіки. У програмі два етапи: перший відбудеться в суботу 30 червня зі стартом з Чехови о 9:30 і фінішем в 20:04 в той же день; другий стартує о 8:15 ранку в неділю 1 червня і фінішує о 14:50. Є 15 спеціальних етапів, загальною довжиною 159 км, які потрібно пройти на швидкість, а загальна протяжність всієї траси 547 км.

Ці дві гонки проходять на асфальті, тоді як на ралі Сан-Марино, в якому бере участь Андреа Моданезі, дорога ґрунтова, і це перший досвід для молодого італійця. Abarth 124 rally вже показав себе конкурентоспроможним навіть на такому дорожньому покритті з поганим зчепленням з поверхнею, де відмінного результату добилися румунські гонщики Флорін Тіческу і Аліна Поп на ралі «Арадулуй», яке йде в залік чемпіонату Румунії і відрізняється швидкою трасою. У той же час ралі Сан-Марино проходить досить звивистим маршрутом, який є серйозним випробуванням для водіїв і автомобілів. Початок в п'ятницю, 29 червня, о 14:30 і завершення першого етапу в 22:45; фінальна гонка в суботу, 30 червня, з 8:45 до 19:30. Особливих етапів 13 (загальна довжина 120 км), а вся траса має протяжність 593 км.

Блискучий Abarth на ралі Syntium в Чеській Республіці і на трасі в Мізано на чемпіонаті Selenia Trophy і F4 Championship


Це були кілька захоплюючих днів для Abarth 124 rally на ралі Syntium в Чеській Республіці і на трасі Misano World Circuit в Мізано, де під час гоночного тижня ACI Racing Weekend пройшло шість захоплюючих гонок під вивіскою Abarth. Вся увага була спрямована на одномісні Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione, Abarth 500 Assetto Corse і F4 Tatuus з двигунами Abarth T-Jet.

Чудовий виступ Abarth 124 rally з команди Agrotec Team на ралі Syntium в Чехії під управлінням Мартіна Ради (Чехія) і Ярослава Югаса (Чехія), які завершили перше коло на другому місці в рейтингу R-GT, але на жаль потім були змушені вийти з гонки. Гонка була особливо складною, але настільки ж багатообіцяючою через велику кількість ґрунтових доріг, які чергуються зі спеціальними етапами на асфальті, які завжди були ідеальним місцем, щоб підкреслити характеристики Abarth 124 rally. Автомобіль оснащений сучасною електронною системою контролю тяги і подачі живлення, яка дозволяє водіям налаштовувати параметри для кожного спеціального етапу і знаходити оптимальне рішення для будь-якої місцевості.

Не випадково Abarth 124 rally показав найкращі результати на найскладнішій місцевості, на снігу і льоду під час ралі Монте-Карло, де Андреа Нучіта зайняв четверте місце в загальному заліку – підтвердивши себе в ролі кандидата WRC на титул чемпіона – на засніженій ділянці з заїздом на час. Це автомобіль, якій поєднує в собі сучасну технологію з захоплюючим заднім приводом, даруючи гострі відчуття для водіїв і глядачів.

Abarth Selenia Trophy на трасі Мізано Адріатіко

У трьох раундах Abarth Selenia Trophy на трасі Misano Adriatico було три різних переможця: Козімо Барберіні (Італія) посів перше місце, Андреа Мабелліні (Італія) – друге, а в третьому раунді переміг фін Юусо Паджуранта. Третій раунд був проведений як компенсація скасованого організаторами у вихідні в Le Castellet, Франція через погану погоду.
Під час першої гонки, що проходила ввечері в суботу 16 червня, Паджуранта і Барберіні вели боротьбу, чергуючи обгони і переслідування, і італієць взяв верх тільки в самому кінці. Мабелліні прийшов третім відразу після перших двох.

Гонка 2 стартувала в неділю вранці з переставленими позиціями (перший класифікований в Гонці 1 починав з восьмої позиції в сітці), змусивши діючого чемпіона і лідера в класифікації 2018 року провести кілька сміливих обгонів, щоб отримати перевагу вже в кінці першого кола. Він посів перше місце на фініші, в той час як Мабелліні пробивався слідом за ним і закінчив другим. В кінці гонки організатори дали Барберіні штраф, через що він повернувся на друге місце, дозволивши молодому пілотові Мабелліні досягти своєї першої абсолютної перемоги.

Гонка 2, яку спочатку планувалося провести на трасі Paul Ricard в Le Castellet (Франція), почалася о 6 годині вечора в неділю. Аппельквіст, Паджуранта, Вольпато і Барберіні повели жорстоку битву прямо зі старту. Барберіні отримав прокол і був змушений зійти, дозволивши Паджуранта здобути перемогу над Аппельквістом і Вольпато.
Барберіні як і раніше очолює загальний рейтинг Trofeo Abarth Selenia з 121 очком, за ним слідують Мабелліні і Паджуранта, кожен по 92 очка.

У категорії Abarth 500 Assetto Corse подвійний успіх зовсім молодого Філіппо Ладзароні (Італія), який обійшов Аврору Коріа (Італія), першу в жіночій класифікації.
Великою була підтримка від шанувальників Abarth з місцевих клубів і об'єднання Scorpionship, які протягом усього уїк-енду підігрівали гостинність Abarth, уважно стежачи за командами і пілотами Trofeoі  насолоджуючись передстартовою атмосферою на піт-лейні. Було також багато тестів, які відвідувачі змогли виконати на автомобілях Abarth 695 Competizione і 124 Spider на трасі, названій на честь Марко Сімончеллі.

Наступна зустріч з Abarth Selenia Trophy відбудеться в Муджелло 15 липня.

Хет-трик для Enzo Fittipaldi на чемпіонаті Італійська Формула-4

Це був червоний день для молодого гонщика Енцо Фіттіпальді (Бразилія), який завоював три заслужені перемоги на четвертий день чемпіонату Італійська Формула-4. Зараз він очолює класифікацію з Лоренцо Лоранді на другому місці, який відстає всього на один пункт. Лоранді отримав друге і четверте місце.

Фітіпальді стартував з поул-позишн в Гонці 1 і втримав лідерство до фінішу з Петром Птачек з Чехії другим, а Яном Родігесом з Гватемали третім. Перші три позиції були однаковими в Гонці 2, в той час як Лоранді знову був налаштований по-бойовому в третьому раунді і прийшов другим, а за ним Птачек.

«Після того, як довелося двічі зійти в Монці, мені просто потрібно було виграти тут, і я відчував себе особливо спокійно на цьому треку», - заявив Енцо Фіттіпалді в кінці уїк-енду. «Я тепер один з лідерів в чемпіонаті, але Лоранді дуже сильний».

Наступний раунд італійського Чемпіонату Формула-4 запланований 29 липня на Імолі.

Турин, 18 травня 2018 р.

Подорожуйте стильно на кожній дорозі.


Настає літо! Що може бути краще, ніж сісти в свій Abarth 695 Rivale і насолодитися поїздкою, відзначеною елегантністю і продуктивністю? Це може бути уїк-енд на море або день на дорозі, але ви будете виділятися, де б ви не були, завдяки цій комбінації традицій та інновацій. Отже встрибуйте на борт і приготуйтеся дихати найчистішою насолодою.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Прогноз погоди: червень стане найгарячішим місяцем!


В цьому році літні температури починаються рано, а акція «Дні Abarth» зупиняється у Франції, Португалії, Великобританії та Іспанії на чотири розпечених травневих збори, щоб дійсно підняти ртутний стовпчик. Чотири дні потужних двигунів, складні завдання і блискуча продуктивність. Отже не забудьте хороший сонцезахисний крем, тому що «Дні Abarth» залишать свій слід!

ПРИДБАЙТЕ КВИТКИ

Нехай дитинство триває довго.


Коли ви були дитиною, ви не могли дочекатися, щоб пограти на вулиці  у літню спеку. Чому тепер не так – ви стали дорослими? Зробіть перерву в роботі, проблемах і зобов’язаннях. Сядьте в ваш 124 Spider Turismo, опустіть м’який верх і просто отримуй  те задоволення. Ви побачите, дорога схожа на велику ігрову площадку, насичену адреналіном. Отже ви готові знову пограти?

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Trofeo Abarth Selenia 2018


Десятий сезон Trofeo Abarth Selenia скоро стартує в Імолі, на одній з найпрестижніших і технічних гонок в Італії. У наступні вихідні швидкі автомобілі Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione і Abarth 500 Assetto Corse будуть кидати виклик один одному в двох гонках, які, як очікується, будуть як завжди захоплюючими.

Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione розвиває потужність 215 к.с., а його послідовна коробка передач забезпечує чудову продуктивність на всіх трасах. Abarth 500 Assetto Corse, з іншого боку, з його 190 л.с. є доступом до автомобільного спорту для молодих пілотів. Дві моделі на трасі, але цілих п'ять класифікацій - абсолютна, Abarth 500 Assetto Corse, молодше 18 років, чоловіки і жінки.

Сезон Abarth Selenia Trophy буде включати в себе сім змагань з двох гонок кожне. Перша гонка відбудеться 29 квітня в Імолі. За нею послідує Ле Кастелле (Франція) 13 травня, Мізано 24 червня, Муджелло 15 липня, Валлелунга 16 вересня, Монца 7 жовтня і, нарешті, Муджелло 28 жовтня.

У паддоках Abarth гарантує обслуговування запасних частин на гоночній трасі з присутністю технічних фахівців для консультацій і зону гостинності з харчуванням для екіпажів і команд.

На стартовій лінії будуть деякі із зірок минулих випусків, в тому числі Козімо Барберіні з Тоскани, який виграв останні два випуски Trofeo, Юусо Паюранта з Фінляндії і Андреа Мабелліні – молодий талант з Брешії.

У випуску Trofeo Abarth Selenia цього року особливу увагу буде приділено молодим пілотам від 16 до 18 років, які також в цьому році зможуть взяти участь в чемпіонаті в рамках угоди з ACISport, яка допомагає початківцям отримати гоночні ліцензії, а також пропонує їм спеціальні тестові сесії.

Новим у формулі кожного заходу в цьому році є введення кваліфікаційної сесії «суперпул» для пілотів, які показали вісім кращих результатів за часом в регулярних кваліфікаційних заїздах.

На змаганнях Trofeo Abarth Selenia члени «Scorpionship» – офіційної спільноти Abarth, що нараховує понад 100 000 членів – будуть запрошені насолодитися адреналіновим уїк-ендом в паддоку і випробувати гострі відчуття на піт-лейні разом з пілотами перед стартом.

Учасники також зможуть протестувати всі моделі Abarth – 124 Spider, 595 Pista, 595 Competizione і 595 Turismo - на трасі і на дорогах біля гоночної траси з професійними пілотами поруч з ними і дізнатися секрети останніх доповнень до модельного ряду 2018 року, таких як 695 Rivale і 124GT.

Програма на вихідні передбачає безкоштовні заняття в суботу, 28 квітня, о 12:20 і дві кваліфікації о 19:15 і 19:50. Гонки пройдуть о 9:55 і о 17:00 в неділю. Перша буде транслюватися в прямому ефірі на Sportitalia, друга - о 19:30.

Турин, 27 квітня 2018 р.

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7 8   Вперед>>

Facebook