ГЛАВНАЯ / НОВОСТИ

Новости

Abarth на міжнародному автосалоні Женева 2015

Abarth повертається на женевський автосалон, щоб представити публіці свою останню лінійку і відсвяткувати дивно успішні результати продажів 2014 року: 6869 Abarth 500, продані на ринках EMEA, показали збільшення на 12.2% порівняно з 2013 роком.

Бренд «Скорпіона» пропонує новий розширений модельний ряд, який дозволить кожному клієнту обрати між різними рівнями продуктивності та технологічного оснащення. Діапазон включає 140-сильний двигун на Custom, 160-сильний на Turismo, новинку 180-сильний на Competizione і, нарешті, доходить до поняття продуктивності «в чистому вигляді» на 695 Biposto з його 190-сильним двигуном, який у поєднанні з сухою масою всього 997 кг здатний гарантувати найкраще відношення вага-потужність у своєму класі (5,2 кг/к.с).

Успіх бренду народжується з унікальної формули, яка пропонує ідеальний синтез між продуктивністю, технологічністю і знаковим італійським стилем. Сьогодні лінійка 595 включає три рівні комплектації («Custom», «Turismo»і«Competizione». Зокрема, «Competizione» і «Turismo» представляють дві основні душі Abarth: перша більш спортивна «чисто гоночна», друга ж пропонує типові цінності італійського Italian Granturismo в компактній формі, ідеальній для щоденної експлуатації. Завершує лінійку 695 Biposto, «найменший суперкар», який пропонує дорожній транспортний засіб з усіма відчуттями і технологічністю справжнього гоночного автомобіля.

Новий Abarth 2015 модельного року представлено, таким чином повною лінійкою, здатною задовольнити вимоги в плані робочих характеристик, кастомізаціі і оснащення продукту від найбільш вимогливих і підготовлених клієнтів - 4 двигуна в діапазоні потужності від 140 к.с. до 190 к.с., 3 різних коробки передач (механічна, роботизована послідовна, кулачкова), 2 конфігурації кузова (седан і кабріолет).

Крім того, завдяки збільшенню свого модельного ряду, Abarth успішно зміцнив свою ідентичність «світового бренду» через розширення мережі Abarth, яка зросте в два рази в порівнянні з 2014 роком. В офіційній мережі дилерів і тюнинг-центрів «Скорпіона» в регіоні EMEA в минулому році було відзначено 6869 нових реєстрацій, що означає збільшення на12,2% порівняно з 2013 роком.

Продажі на зарубіжних ринках становлять 77% від загальної суми, підтверджуючи міжнародне визнання бренду. У Європі вражають чудові показники, зокрема на конкурентних ринках, таких як Великобританія, де у 2014 році Abarth відзначив збільшення продажів на 21% в порівнянні з попереднім роком - істотне зростання, якщо врахувати традиційну строгість і компетентність любителів спортивних машин в цій країні.

Такою ж любов'ю «Скорпіон» користується навіть в Азії, наприклад, в Японії, де продажі Abarth збільшилися на 19%, роблячи японський ринок другим за обсягами продажів після Італії.

Відвідувачі женевського автосалону зможуть насолодитися секцією, присвяченою комплектам для тюнінга і аксесуарам, виготовленим Abarth, що доповнює пропозицію бренду, який приділяє все більше уваги вимогам клієнтів Abarth по персоналізації автомобілів.

На гоночному фронті, бренд святкує успіх першого випуску італійського чемпіонату F4 на двигунах Abarth «Italian F4 Championship Powered by Abarth», поставляючи тепер двигуни для чемпіонату «ADAC Formel Powered by Abarth» в Німеччині. Будучи завжди трампліном для талановитих гонщиків у світі мотоспорту, Abarth дає можливість молодим пілотам набратися досвіду в гонках за кермом одномісної машини, оснащеної двигуном 1,4 Turbo T-Jet потужністю 160 к.с.

Двигун 1.4 T-Jet для одномісного боліда розроблений спеціально для чемпіонатів F4. Маючи потужність 160 к.с. і крутний момент 240 Нм він є одночасно універсальним, сильним і надійним силовим агрегатом, який встановлюється на Abarth 500 Assetto Corse і Abarth 695 Assetto Corse Evoluzione для участі в чемпіонатах монокласу.

<<Назад  1 2 3 4 5 6 7 8   

Facebook